100 procentowa podwyżka przed wyborami

  • 8.03.2018, 06:54
  • Jolanta Wojczulis
100 procentowa podwyżka przed wyborami
Czytelnicy mają do nas zaufanie. Powtarzamy to jak mantrę. Często bowiem zgłaszają do nas wszelkie interwencje zapewniając nas, że jesteśmy ich ostatnią deską ratunku. Podobnie było i tym razem.

-To niedorzeczne, żeby podwyższyć opłaty za wywóz odpadów aż o 100 procent, to jest jakieś podejrzane, tym bardziej że w ościennych gminach podwyżki były niewielkie –pożalił nam się Józef Faszcza ze wsi Czarniewo z gminy Sztabin.

Inny mieszkaniec gminy Sztabin, nasz stały Czytelnik, który poprosił o anonimowość, powiedział z kolei, że domyśla się czemu stawki opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi tak bardzo uległy zmianie.

 

Więcej na ten temat w czwartkowym (8 marca) wydaniu Przeglądu Powiatowego

Jolanta Wojczulis
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
fr
fr 8.03.2018, 07:59
24 zł za miesiąc z jednej nieruchomości, ale nie wiadomo ile tam osób mieszka. W Augustowie 18 zł miesięcznie za mieszane od 1 osoby.
leśny ludek
leśny ludek 8.03.2018, 11:44
Od nowego roku w Gminie Augustów (wiejskiej) od jednej osoby zmieszane 43 złote, moim zdaniem bardzo drogo. Natomiast segregacja tylko 13. W ten sposób chcą chyba wymusić większy procent segregacji, którego wymagają przepisy.
maniek
maniek 8.03.2018, 14:20
dokladnie bo inaczej jak kasa ludzi sie nie zmusi do segregacji....
wef
wef 8.03.2018, 17:25
Ale były raporty, że ludzie przepłacaja a gminy na tym zarabiają. Najlepiej zrzucić na mieszkańców, zamiast tworzyć sortownie i miejsca pracy. Niektórzy nie mają możliwości robienia domowych sortowni i wola zapłacić za posortowanie kilka zł więcej. Ale 43 to przegięcie - szantaż w zasadzie.

Pozostałe