Cieszymy się i doskonalimy swoje umiejętności  

  • 7.03.2018, 09:25
  • Beata Perzanowska
Cieszymy się i doskonalimy swoje umiejętności
Rozmowa z Wiesławą Drejer–Przekop lekarką, która została uznana w plebiscycie „Hipokrates” za najlepszą lekarkę rodzinną w powiecie augustowskim. Warto dodać, że Przychodnia Rodzinna przy ulicy Hożej także otrzymała najwyższy laur w tym plebiscycie

Proszę powiedzieć, jak to się stało, że wzięła Pani udział w plebiscycie „Hipokrates”?

 

-Zasady plebiscytu były takie, że kandydatury zgłaszali sami pacjenci. Potem odbywało się głosowanie esemesowe w poszczególnych kategoriach. Zostałam nominowana do kategorii najlepszego lekarza rodzinnego i decyzją głosujących zostałam najlepszym lekarzem w powiecie augustowskim. Bardzo dziękuje wszystkim pacjentom, którzy zechcieli oddać na mnie głos jako lekarza, którego cenią i lubią. Myślę, że jest to bardzo ważne, bo przecież środowisko lekarskie częściej spotyka się z krytyką niż pochwałą. Krytykują nas za różne sytuacje, za to że nie możemy przyjąć pacjenta, bo nie mamy wolnych miejsc lub za to, że nie zawsze nasze postępowanie odpowiada temu czego oczekuje od nas pacjent. My mamy punkt widzenia medyczny, a pacjent ma swój własny, osobisty. Natomiast takie plebiscyty, za pomocą których możemy oddać pozytywny głos są dla nas cenne i ważne dlatego, że dają siłę na następne lata pracy.

 

Jakiej specjalizacji jest Pani dokładnie lekarzem? Czym Pani się zajmuje na co dzień?

Beata Perzanowska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe