Kontrakty paliwowe radnego 

  • 27.02.2018, 18:04 (aktualizacja 27.02.2018 21:27)
  • Krzysztof Przekop
Kontrakty paliwowe radnego
Już w czwartek oddamy w Wasze ręce najnowsze wydanie „Przeglądu Powiatowego”. Warto udać się do kiosku, gdyż najciekawsze teksty zamieszczamy jedynie w wydaniu papierowym. Przy średniej cenie tygodników w Polsce, która oscyluje w granicach 6-7 zł, cena „Przeglądu Powiatowego” nie wydaje się wygórowana. Miesięcznie na nasz tygodnik wydajemy raptem równowartość jednej paczki papierosów. Zapraszam do lektury.

Tomasz Dobkowski nie jest zwykłym radnym. Jest szefem komitetu Nasze Miasto, które trzy lata temu zdemolowało miejską scenę polityczną i zdobyło pełnię władzy w Augustowie. Przez trzy lata Tomasz Dobkowski był szefem większości w radzie miasta i ojcem sukcesu wyborczego Wojciecha Walulika. Miał największą władzę w mieście. Jesienią projekt Nasze Miasto pękł z hukiem. Burmistrz pożegnał się ze swymi przyjaciółmi z klubu Nasze Miasto, oni zaczęli traktować go jak wroga. Od kilku miesięcy następuje rewizja wpływów w spółkach, w urzędzie. Burmistrz twardo pokazuje, kto tu rządzi. Tomasz Dobkowski wyraźnie traci wpływy. Okazuje się, że zagrożone mogą być także interesy paliwowe radnego w spółkach miejskich. Wojciech Krzywiński, którego obecnie zaliczamy do najbliższych ludzi burmistrza ujawnił na radzie miasta donos Alicji Kluczkowskiej na radnego Dobkowskiego. Tajemnicza Alicja ma dużą wiedzę o interesach radnego Dobkowskiego. List może być początkiem kolejnej odsłony walki o władzę i wpływy w spółkach miejskich. W tekście „Kontrakty paliwowe radnego” opisujemy kolejną wojnę na górze.

Krzysztof Przekop
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
mąż Alicji Kluczkowskiej
mąż Alicji Kluczkowskiej 1.03.2018, 05:53
Ja bardzo wszystkich za żonę przepraszam, bo źle list zaadresowała...
To nie ten urząd miał być i nie w tym powiecie, a i województwo też się zbytnio nie zgadza...
Ciekawy
Ciekawy 28.02.2018, 16:47
Ale zaraz, zaraz... Znaczy się, że firma wygrywa przetargi, informacje są w bipie od lat i nagle ktoś wyciąga ten temat i wpiera ludziom, że jakieś podejrzenia?
Sprytny chwyt.
Kk
Kk 28.02.2018, 15:44
To jak to jest w końcu Pan Krzywiński może dostawać kasę ze spółki miejskiej a Pan Dobkowski nie? Żenujący Pan w niebieskiej, jedynej marynarce. Może teraz będzie to stać na drogą :)
Rita
Rita 28.02.2018, 10:19
Wychodzi szydło z worka ekipy z Naszego Miasta intersiki,kontrakciki obsadzanie stołeczków,burmistrz jak zaczął obsadzać swoimi misiewiczami to zaczeła się walka o wpływy rozłamy ,donosiki kłótnia na całego i wielki wstyd obecne władze nie dorosły do sprawowanych funkcji żenada......
Do Rita W.
Do Rita W. 28.02.2018, 15:52
Raczej wychodzi urzędnik - jeden z przy***sów Burmistrza - z urzędu i postanawia napisać coś obraźliwego bo jest nieudacznikiem życiowym i lubi zaglądać innym w kieszeń.Polska rzeczywistość!!! Ja nie mam to dlaczego inni mają mieć. To jest żenujące że tacy ludzie pracują za publiczne i Dobkowskiego pieniądze w urzędzie.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 27.02.2018, 22:20
Nie od dziś wiadomo, ze partie chętnie zniszczą niezalezne inicjatywy
Szkoda młodych ideowców, szkoda miasta
karma
karma 28.02.2018, 10:09
jak powiedział Dobkowski na sesji, przed każdymi wyborami szukają niewiadomo czego. Lepiej zarabiać niż szukać stołków w spółkach miejskich w zamian za bezkrytyczne poparcie wszystkiego
dsd
dsd 28.02.2018, 17:07
Nie przepadam za Panem Dobkowskim, ale od przetargów jest komisja. Uczciwie zarobił to nie ma czego się obawiać, ani wstydzić. Niech się wstydzą ci co niedotrzymują słowa i dostają ciepłe stołki.
Rotator
Rotator 27.02.2018, 20:49
Ale to od dawno wiadomo. Wpiszcie sobie w googla
Dobkowski przetarg pdf necko.
Oczywiście znowu się okaże, że wszystko jest ok i absolutnie zachowano wszystkie najwyższe standardy.
okngr
okngr 27.02.2018, 21:41
A to żle że wszystko jest ok? Wolę taką informacje niż inną. Nawiasem mówiąc skoro tyle w tobie detektywistycznego pazura to powiedz proszę ilu było konkurentów w przetargu i jaką konkurenci zaoferowali cenę? Ja wiem bo czytam. Ty manipulujesz i chcesz linczu. Trzeba było wystartować w przetargu i nie lałbyś jadu. Typowy nosacz
Rotator
Rotator 28.02.2018, 20:33
Dlaczego uważasz, że chcę linczu, a może po prostu Pan Dobkowski niech prowadzi w najlepsze swój biznes, ale jednocześnie nie powinien być radnym, lub też będąc radnym unikać przetargów w spółkach miejskich.
Po prostu tak powinno być żeby nie było żadnych wątpliwości.
Jak myślicie, że gdyby Radny zrezygnował ze swojego mandatu to byłaby to duża strata dla Augustowa?
Tes
Tes 28.02.2018, 22:53
Żadna strta a nawet spory zysk.
Inessss
Inessss 1.03.2018, 06:35
Popieram. Żadna strata.
Głos w wyborsch
Głos w wyborsch 28.02.2018, 21:02
A dlaczego zależy tak bardzo aby on zrezygnował? Albo nie był radnym? Bo nie sprzeda skory za kilka srebrników! I to wiedza obłudnicy ! Nie przyćmi nikt tematu stołeczka w PEC chociaż twk bardzo próbuje sie to zrobić.... jak to było? Popiszą dwa tygodnie i ucichnie? Nie ucichnie! Bo Augustow zasługuje na ludzi prawdziwie uczciwych! I przekknam tu wszystkichaby zagłosować na Pana Dobkowskiego i to wlasnie za to co w ostatnich miesiącach trójca siedząca w Urzędzie uczyniła! Chociaż w żadnych wyborach nie głosowałem do tej pory
Grek
Grek 27.02.2018, 18:32
Człowiek który zdemolował układy cwaniackie rządzące miastem ....
Grekopodobny
Grekopodobny 3.03.2018, 17:11
Zemplpwał na styl grecki nomen omem hi hi
Zorba
Zorba 27.02.2018, 19:23
Uczciwszego nie znajdziesz..... Hahaha
Paliwo
Paliwo 27.02.2018, 18:23
Brawo gazeta. Może wreszcie ktoś mu dobierze się do d....
Dudu
Dudu 27.02.2018, 18:16
Alicja Kluczkowska? A kto to taki? Może tylko taki "pseudonim" ta osoba przyjęła na potrzeby anonimu?
pytanie
pytanie 28.02.2018, 10:43
wieloletni przewodniczacy zwiazku przedsiebiorcow, ogromnie zaangazowany, rozmawia z kazdym, oplacający tutaj podatki i wspierajacy wiele imprez w miescie, oddajacy diete na cele społeczne. WSTYD! czy Pan radny Wojciech Krzywiński tez tak oddaje swoje diety?
kkk
kkk 1.03.2018, 07:33
Najgorszy kto może być w tym piekiełku to właśnie Dobkowski, chciał rządzić burmistrzem i całym urzędem, w głowie mu się poprzewracało , precz z nim.
bolo
bolo 28.02.2018, 07:38
Sam Krzywy napisał donos do siebie u go podpisał ......
Zdrthn