Karatecy na zgrupowaniu w Zakopanem

  • 2.03.2018, 07:00
  • Jolanta Wojczulis
Karatecy na zgrupowaniu w Zakopanem
Szlifowali swoje umiejętności. Sportowcy z Augustowskiego Klubu Karate Kyokushin w dniach 23-25 lutego wzięli udział w zgrupowaniu, które odbyło się w Centralnym Ośrodku Sportu-Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem.

W siódmej edycji Polish Fighters Camp oraz w czwartej Young Lions Fighters Camp udział wzięło 300 zawodników z Ukrainy, Białorusi, Holandii, Tunezji oraz Polski. Augustowski Klub Karate Kyokushin reprezentowało sześciu zawodników: Michał Koszycki, Kuba Tomkiewicz, Dominik Faszczewski, Szymon Służała, Szymon Zawadzki oraz Michał Zawadzki.

-Podczas zgrupowania głównie wdrażaliśmy nowe przepisy w walkach kumite pod okiem mistrza świata, senseia Shohei Kamada z Japonii – dodaje trener Waldemar Matyka. –Moi podopieczni wrócili ze zgrupowania z wieloma cennymi doświadczeniami, które powinny zaprocentować w późniejszych startach.

Już wkrótce augustowscy karatecy będą mogli wykorzystać zdobytą w Zakopanem wiedzę podczas Mistrzostw Makroregionu Wschodniego Karate Kyokushin oraz Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, które odbędą się już w tę sobotę, 3 marca, w Zamościu.

Jolanta Wojczulis

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe