Mamy już sor z prawdziwego zdarzenia

  • 1.03.2018, 08:45
  • Beata Perzanowska
Mamy już sor z prawdziwego zdarzenia
Od marca wszyscy pacjenci z nagłymi urazami, po ciężkich wypadkach i z zagrożeniem życia i zdrowia trafią na nowoczesny szpitalny oddział ratunkowy w augustowskim szpitalu. Powrót soru po wielu latach był możliwy dzięki wybudowaniu profesjonalnego podjazdu dla karetek oraz wyremontowaniu i wyposażeniu w niezbędny sprzęt tego oddziału. Wielkimi krokami zbliża się też budowa lądowiska przy szpitalu oraz zakończenie remontów w budynku, gdzie znajduje się poradnia chirurgiczna i ortopedyczna.

Cały artykuł dostępny wyłącznie w papierowym wydaniu tygodnika "Przegląd Powiatowy", który ukazał się w czwartek, 1 marca.

Zapraszamy do lektury!

Beata Perzanowska

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ewa
Ewa 2.03.2018, 16:23
Pan starosta, pani dyrektor ekscytują się powstaniem SOR-u, ale nasz augustowski szpital naprawdę wymaga nie tylko remontu, czy unowocześnienia, ale tak jak staw potrzebuje oczyszczenia z mułów, by zdrowe ryby miały warunki rozwoju, tak w placówce tej należałoby podziękować kilku lekarzom, którzy swoją postawą psują wizerunek szpitala, ograniczając zaufanie pacjentów do tej placówki wręcz szkodzą pozostałym kolegom po fachu, dla których dobro pacjenta jest najważniejsze. Istnieje ogromny problem z niektórymi lekarzami w bardzo zaawansowanym wieku i nie ogarniającymi już w lot tajników medycyny bądź mającymi już prawo odejść na emeryturę, ale pani dyrektor nie chce tego widzieć bądź nie wypada jej zwolnić emerytów skoro sama jako emerytka zajmuje kierownicze stanowisko i w godzinach pracy odwiedza augustowskie sklepy.
ggg
ggg 2.03.2018, 17:10
Oj czepiasz się. Pracuje od 7 do 15 a jeszcze okłady po 1,5 godziny na dojazd z Białegostoku. Musi zakupy zrobić.
Semene
Semene 1.03.2018, 22:46
Augustowianie zawsze niezadowoleni. Pierwsi aby wyśmiać zdeprecjonować. A może Ci co tu tak pisali prześmiewczo pierwsi skorzysyają z nowego SORU
Kindziuk
Kindziuk 2.03.2018, 07:54
Masz jakieś urojenia. Augustowianie są zadowoleni, że w końcu powstał SOR. Jedyne co martwi, że jednak tak późno, bo przez wiele lat starostwo i dyrekcja nie umiały tego zrobić. Wina była zrzucana na NFZ i przepisy. Nikt nie twierdzi, że mało zostało zrobione, bo cos ta jednak się dzieje. Jednak trzba mieć świadomość, że jeszcze jest bardzo dużo do zrobienia i każde działanie wpływające na poprawę cieszy.
Marta
Marta 1.03.2018, 20:44
Brawo Pani Dyrektor.
ddd
ddd 1.03.2018, 19:39
Ja w filmie "Poszukiwany, poszukiwana". A jezioro damy tutaj, a ten niech sobie stoi w zieleni. :-) Sprawdzają projektantów czy co?
Jarek
Jarek 1.03.2018, 18:53
Starosta szuka szpitala a staroscina nawiguje. Co za zdjęcie ha ha
trtr
trtr 1.03.2018, 09:54
Powrót SOR po "wielu latach". Ale za te "wiele lat" to ktoś ponosi odpowiedzialność. To powinno być dużo wcześniej.
Skl
Skl 5.03.2018, 22:14
Ponosi m.in. Arystoteles Powiatu

Pozostałe