Pałac jak z bajki i ze snów 

  • 26.02.2018, 15:27 (aktualizacja 01.03.2018 08:57)
  • Bartosz Lipiński
Pałac jak z bajki i ze snów Fot. Archwium prywatne
Sanatorium „Pałac na wodzie” znają wszyscy mieszkańcy Augustowa. Zachwycająca architektonicznie budowla położona u brzegu rzeki Netty to miejsce, w którym dzięki najnowszym metodom medycznym, wysoko wyspecjalizowanej kadrze i nowoczesnym technologiom, pomoc znajdują tam chorzy i rekonwalescenci. Wśród nich są dzieci poddawane zabiegom rehabilitacyjnym, a nawet osoby chcące poprawić swoją urodę.

Przyjść po zdrowie do „Pałacu na wodzie”

Nie od dziś wiadomo, że szkoła, szpital czy sanatorium to nie tylko budynek, ale przede wszystkim ludzie, którzy pracują na coraz wyższy standard i renomę zarządzanej przez siebie placówki. Goszcząc w „Pałacu na wodzie” można poczuć wielką pasję, która towarzyszy jego właścicielom w nieustannym dążeniu do doskonałości. Obiekt funkcjonuje od sześciu lat i z każdym rokiem poszerza swoją bogatą ofertę o trendy, które wytycza mu współczesna nauka.

-Codziennie z „Pałacu na wodzie” korzysta ok. trzystu osób, które poddawane są średnio pięciu zabiegom. To daje półtora tysiąca zabiegów wykonanych w ciągu dnia. Jako jedyni w całym regionie posiadamy kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia na rehabilitację dzieci, z czego korzystają nie tylko mieszkańcy Augustowa, ale też np. Suwałk i Sejn. Dysponujemy także specjalnym basenem rehabilitacyjnym -informuje Bogusław Falkowski, właściciel sanatorium. Pałac dysponuje imponującym zapleczem infrastrukturalnym oferując m.in. usługi stomatologiczne, rehabilitacyjne dla dorosłych oraz dzieci i młodzieży do 18 roku życia, poradni pulmonologicznej, diabetologicznej, neurologicznej, a także psychologicznej.

Bartosz Lipiński
Podziel się:

Pozostałe