Sesja Rady Miasta z 21 lutego 2018 (relacja video/ audio)

  • 22.02.2018, 12:14 (aktualizacja 25.02.2018 11:20)
  • Bartosz Lipiński
Sesja Rady Miasta z 21 lutego 2018 (relacja video/ audio)
Sesja rady miasta z 21 lutego była wyjątkowa z kilku powodów. Przejdzie do historii jako rekordowa pod względem długości jej trwania, przez co można określić ją mianem dwudniowej. Rozpoczęte w środę o godzinie 16 obrady dobiegły końca w okolicach godziny 1 czwartkowej nocy. Dyskusje radnych były szczególne także ze względu na to, że po raz pierwszy obrady były transmitowane na żywo w formie prowadzonego przez Urząd Miasta zapisu video, który publikujemy poniżej do odtworzenia. Obszerną relację z ostatniej sesji rady miasta, w której opiszemy najbardziej interesujące tematy, ale również niekiedy bardzo mocne wymiany zdań zamieścimy w kolejnym numerze Przeglądu Powiatowego.

 

Relacja audio:

Cz. I:

Cz. II:

Cz. III:

Cz. IV:

Cz. V:

Bartosz Lipiński
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Magda
Magda 2.03.2018, 10:37
Panie radny Krzywiński! Czy to nie wstyd mówić na sesji Rady Miejskiej (1 godz. 30 minuta sesji), że „sprawa pracy jest sprawą prywatną”, a następnie [cytat] „Chciałbym powiedzieć panu przewodniczącemu o etyce moralności. Kiedy w roku 1990 pana mama siedziała na urlopie wychowawczym w Kolnicy, bez pracy, panią Eleonorę zatrudniłem na stanowisko wizytatora w delegaturze kuratorium oświaty w Augustowie i od tego momentu zaczęła się jej kariera zawodowa, zresztą bardzo bogata. W związku z tym mam nadzieję, że wtedy to było etyczne i moralne! Dziękuję bardzo”.
gość
gość 23.02.2018, 19:02
a może rodzinpo co dojenie ludzi kę kleczkowskich wreszcie wywalić po co dojenie ludziprzez darmozjadów
Lkjhgfdsa
Lkjhgfdsa 24.02.2018, 08:10
Piłeś? Nie jedź! I nie pisz postów....
obserwator
obserwator 23.02.2018, 09:22
Złotousty orator radny Kleczkowski upaja się i wsłu***e we własne wypowiedzi.
Pogląd
Pogląd 24.02.2018, 16:29
Nie zgadzam się z wieloma poglądami M. Kleczkowskiego, ale co by nie mowić, to szanuję go za to, ze ma własne zdanie, jest konsekwentny w swoich przekonaniach a nie zmienia kolorów w zależności od tego gdzie jest kasa, kto rządzi albo gdzie mógłby odnieść korzyść.
Maria K.
Maria K. 25.02.2018, 10:01
Ale proszę pamiętać, że za każdą osobę, którą się rekomendowało do tej czy innej rady (pozwoliło startować z listy) bierze się polityczną odpowiedzialność. Trzeba to robić mądrze, żeby potem nie musieć ciągle wydawać oświadczeń i biegać z jednej sesji na drugą oraz tłumaczyć się, bo żadne złote usta nie pomogą ukryć wstydu, nawet górnolotne hasła w stylu, że PiS to nadzieja ludzi... Liczą się czyny, nie słowa. Moim zdaniem lokalny PiS jest w rozsypce i to p. Kleczkowskiego jako "szefa struktur" obciąża.

Pozostałe