To nie ja wybrałam pediatrię, to ona wybrała mnie  

  • 26.02.2018, 09:41 (aktualizacja 26.02.2018 13:32)
  • Beata Perzanowska
To nie ja wybrałam pediatrię, to ona wybrała mnie
Rozmowa z Moniką Smoleńską, laureatką ubiegłorocznego plebiscytu na najlepszych lekarzy, pielęgniarki i przychodnie w województwie podlaskim. Akcja Hipokrates 2017 odbywała się pod honorowym patronatem Okręgowej Izby Lekarskiej w Białymstoku, Wojewody Podlaskiego Bohdana Paszkowskiego oraz Marszałka Województwa Podlaskiego Jerzego Leszczyńskiego. Monika Smoleńska otrzymała tytuł najlepszego pediatry w powiecie augustowskim, przyznany przez samych pacjentów.

Została pani wybrana przez pacjentów najlepszym pediatrą w powiecie augustowskim. To zaszczytny tytuł i chyba bardzo nobilitujący.

 

-Tak, zgadza się. Już sama nominacja na najlepszego pediatrę była dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Zdobycie pierwszego miejsca w powiecie augustowskim oraz trzeciego w województwie było dla mnie wielkim zaskoczeniem. Jest mi niezmiernie miło, że tak wiele osób docenia to, co robię każdego dnia.

 

Czy jako młody człowiek, który wybierał przyszły zawód od razu pani wiedziała, że chce iść na medycynę? Skąd fascynacja tą dziedziną?

Beata Perzanowska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Justyna
Justyna 1.03.2018, 00:17
Brawo. Gratuluję

Pozostałe