Brąz dla augustowskich nauczycieli

  • 25.02.2018, 08:51
  • Jolanta Wojczulis
Brąz dla augustowskich nauczycieli
Augustowscy nauczyciele grający w piłkę nożną halową wywalczyli trzecie miejsce w XII Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Pracowników Oświaty w Futsalu, które odbyły się w Grajewie. Trzon drużyny reprezentującej nasze miasto stanowili nauczyciele z II Liceum Ogólnokształcącego w Augustowie im. Polonii i Polaków na Świecie.

XII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Pracowników Oświaty w Futsalu pod Honorowym Patronatem burmistrza miasta Grajewa rozegrano w sobotę, 20 stycznia, w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie. Uczestnicy rywalizowali o puchary Prezesa Zarządu Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Grajewie.

-Po raz pierwszy w historii zawodów najlepsi okazali się gospodarze. Drugie miejsce zajęła Politechnika Białostocka –informuje Tomasz Choroszewski, wicedyrektor II LO, kapitan augustowskiej drużyny i jej organizator. –My natomiast wywalczyliśmy trzecie miejsce.

Trzon drużyny reprezentującej nasze miasto stanowili nauczyciele z II Liceum Ogólnokształcącego w Augustowie im. Polonii i Polaków na Świecie.Placówka była reprezentowana przez: Grzegorza Gołaszewskiego, Radosława Lotkowskiego, Zbigniewa Citkę oraz Pawła Leszkowicza. Do gry zostali zaproszeni również: Adam Wysocki, Zdzisław Chmielewski, Mirosław Nikiforow, Mariusz Rutkowski oraz Andrzej Wysocki.

Najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe statuetki, a wszyscy uczestnicy okolicznościowe medale.

Gratulujemy naszym nauczycielom i życzymy kolejnych takich udanych rozgrywek.

Jolanta Wojczulis

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe