ASS Społem na rzecz augustowskiej siatkówki

  • 16.02.2018, 12:05
  • Beata Perzanowska
ASS Społem na rzecz augustowskiej siatkówki
UKS Centrum Augustów, czyli augustowski klub siatkarski od lat dzielnie i godnie reprezentuje nasze miasto na arenach sportowych w całej Polsce. Zawodnicy UKS Centrum Augustów to nasza augustowska duma - cieszymy się z ich zwycięstw i z tego, że promują wśród najmłodszych sportową postawę i zdrowy tryb życia.

ASS Społem od wielu lat wspiera finansowo i rzeczowo augustowską siatkówkę, czyli UKS Centrum Augustów. W sobotę, 10 lutego, na zakończenie rundy zasadniczej sezonu 2017/18, siatkarze naszego lokalnego klubu otrzymali podwójne zaproszenia na Ostatki do Restauracji Albatros. Augustowscy siatkarze bardzo zapracowali na tę nagrodę, a w końcu siatkarz też człowiek, więc potrzebuje trochę odpoczynku i rozrywki.

 

A już w najbliższą sobotę, 17 lutego, ASS Społem w partnerstwie z UKS Centrum Augustów organizuje Dzień Zakupów na rzecz augustowskiej siatkówki. Wszyscy mieszkańcy Augustowa, którzy w sobotę, 17 lutego, zrobią zakupy w sklepach sieci ASS Społem jednocześnie dołożą swoją cegiełkę do wsparcia augustowskiej siatkówki, czyli Klubu Sportowego UKS Centrum Augustów. 3% zysków ze wszystkich dokonanych tego dnia przez augustowian zakupów w sklepach sieci ASS Społem zostanie przekazane na rozwijanie działalności UKS Centrum Augustów - nowy sprzęt, treningi, itd.

 

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Augustowa i kibiców UKS Centrum Augustów do zakupów w sieci ASS Społem - razem wspierajmy i rozwijajmy augustowski sport!

 

Beata Perzanowska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe