Zimowe rozmaitości w Przystani

  • 17.02.2018, 08:36
  • Beata Perzanowska
Zimowe rozmaitości w Przystani
Ferie zimowe to idealna pora, aby trochę odpocząć i poleniuchować oraz spędzić czas z kolegami i koleżankami. Prawdziwa zimowa aura dała nam sygnał, że warto celebrować ten wyjątkowy okres. Od 22 stycznia do 2 lutego 2018 roku 30 dzieci ze Społecznej Organizacji Przyjaciół Dzieci ,, Przystań'' brało udział w projekcie ,,Zimowe rozmaitości'' dofinansowanego przez Urząd Miasta w Augustowie.

Dzięki projektowi i wsparciu finansowanemu Komisji Antyalkoholowej w Augustowie nasi podopieczni mieli zapewnione całodzienne wyżywienie oraz liczne atrakcje. Na dobry początek ferii wybraliśmy się na kręgielnię. Tam urządziliśmy zawody, które miały również za zadanie nauczyć dzieci zdrowej rywalizacji. W czasie wolnym nasi podopieczni brali udział w zajęciach integracyjnych, profilaktycznych, plastycznych, technicznych oraz kulinarnych prowadzonych przez wychowawców i wolontariuszy. Turnieje sportowe oraz gry stolikowe codziennie gościły w naszej świetlicy. Zimowe atrakcje takie jak bitwa na gałki czy wyczynowe zjazdy z górki były wielką radością. Podczas drugiego tygodnia po raz drugi wybraliśmy się do kręgielni na zawody oraz pizzę. Udanym zakończeniem był seans filmowy w kinie na bajce pt. ,,Gnomy rozrabiają''.

Serdecznie dziękujemy Miejskiej Komisji Antyalkoholowej w Augustowie za wsparcie finansowe naszego projektu. Dzięki Wam nasi podopieczni spędzili szczęśliwe i radosne chwile.

Społeczna Organizacja Przyjaciół Dzieci ,,Przystań'' w Augustowie mieści się przy ul. Tytoniowej 5. Jest organizacją pozarządową istniejącą od 1992 roku. Nasze przedsięwzięcia uzależnione są od ofiarodawców, ponieważ działalność prowadzonej przez nas organizacji opiera się przede wszystkim na datkach ludzi dobrej woli. Ciągle próbujemy pozyskiwać nowych sponsorów by móc dalej funkcjonować i pomagać dzieciom i ich rodzinom. Działamy prężnie i z pasją.

Społeczna Organizacja Przyjaciół Dzieci „Przystań”

Beata Perzanowska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe