Augustowianie z sukcesami w Szelmencie

  • 17.02.2018, 05:28
  • Jolanta Wojczulis
Augustowianie z sukcesami w Szelmencie
Jeżdżą na zgrupowania, biorą udział w zawodach. Młodzi podopieczni Macieja Krzywińskiego z Augustowskiego Klubu Sportowego Sparta z sekcji narciarstwa wodnego nie zwalniają tempa i zimą.

Narciarze ze Sparty wzięli udział w XXIII Mistrzostwach Polski w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie FAMILY CUP 2018, które odbyły się w niedzielę, 11 lutego, w Wojewódzkim Ośrodku Sportowym i Rekreacyjnym Szelment. Podopieczni trenera Macieja Krzywińskiego w konkurencji narciarstwa alpejskiego poradzili sobie znakomicie.

-Maja Piątek wywalczyła I miejsce, Gabriela Koszycka II miejsce (U 14), Krzysztof Sobecki II miejsce(U14) oraz Antek Olszewski II miejsce(U12) –mówi z dumą trener Maciej Krzywiński.

Jolanta Wojczulis
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe