Taneczne sukcesy Bajkowiczów

  • 14.02.2018, 07:22
  • Jolanta Wojczulis
Taneczne sukcesy Bajkowiczów
Augustowscy tancerze ze Szkoły Tańca Bajka nie osiadają na laurach, co i raz przywożą nagrody z turniejów tanecznych. Kolejne trofea zdolni tancerze wywalczyli podczas Karnawał Dance Fest, jednego z największych projektów województwa podlaskiego.

Karnawał Dance Fest odbył się w dniach 9-11 lutego w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Białymstoku. Wydarzenie to przyciągnęło wszystkich miłośników tańca. Wystąpiły zespoły nie tylko z regionu, ale też z Ełku, Ostrowi Mazowieckiej, Legionowa czy Warszawy. W sumie przez te trzy dni w Białymstoku zaprezentowało się około 700 tancerzy. Wśród nich nie zabrakło zdolnych tancerzy ze Szkoły Tańca BAJKA Justyny Bajkowskiej. Nasze miasto reprezentowało osiem grup ze Szkoły Tańca BAJKA a w tym: JUMP, TIP TOP, PROGRES, FEARLESS, MINI MINI, COOKIES, VICE VERSA oraz grupa dorosłych JAZDA.

Jak się okazało początek sezonu dla „bajkowiczów” rozpoczął się bardzo pomyślnie. Trzy grupy wywalczyły bowiem miejsca na podium. Pierwsze miejsce w kategorii debiuty powyżej 12 lat wywalczyła grupa FEARLESS, której choreografem jest Victoria Milanowska, również na najwyższym stopniu podium w kategorii Street Dance do lat 11, stanęły z kolei podopieczne choreografki Julii Krzywińskiej z formacji VICE VERSA. Bardzo dobrze poradziły sobie także podopieczne choreografki i trenerki Justyny Bajkowskiej z grupy TIP TOP, które w kategorii inne formy tańca do lat 11, wywalczyły brąz.

Gratulujemy wszystkim tancerzom i ich trenerkom i życzymy kolejnych sukcesów.

Jolanta Wojczulis
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe