Zaproszenie na konferencję prasową

  • 12.02.2018, 18:20 (aktualizacja 12.02.2018 20:01)
Zaproszenie na konferencję prasową
Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Integracja” w Augustowie w dniu 15 lutego 2018 tj. w czwartek o godzinie 10.00 zaprasza do Augustowskiego Centrum Edukacyjnego, przy Al. Kard. Wyszyńskiego 3 na konferencję prasową.

Ogłoszenie

Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Integracja” w Augustowie w dniu 15 lutego 2018 tj. w czwartek o godzinie 10.00 zaprasza do Augustowskiego Centrum Edukacyjnego, przy Al. Kard. Wyszyńskiego 3 na konferencję prasową.

Podczas konferencji chcemy podjąć temat ostatnio budzący wśród mieszkańców Augustowa wiele kontrowersji, a często i zwykłego strachu. tj. Uchwały Rady Miasta Augustowa o opłacie adiacenckiej.

Chcemy zapoznać Państwa z aktualnym stanem prawnym i skutkami finansowymi dla przeciętnego mieszkańca obowiązującej w/w Uchwały.

 

Zarząd

Stowarzyszenia Inicjatyw

Społecznych „Integracja”

w Augustowie

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe