Dziury na Jagodowej

  • 13.02.2018, 09:36
Dziury na Jagodowej
Temat stanu dróg w mieście wywołuje zawsze wiele emocji wśród mieszkańców Augustowa. Do naszej redakcji trafił list w sprawie ulicy Jagodowej, znajdującej się na tzw. Borkach, w okolicy Rajgrodzkiej. Nawierzchnia tej drogi jest gruntowa a pieszych i kierowców atakują dziury i kałuże.

O pomoc w sprawie poprawy stanu nawierzchni ulicy Jagodowej zwrócił się do naszego tygodnika mieszkaniec tej ulicy.

-Kilkukrotnie telefonicznie oraz osobiście w urzędzie miejskim prosiłem o naprawę nawierzchni tej ulicy, jednak od dwóch miesięcy absolutnie nie ma żadnej reakcji ani jakiegokolwiek zainteresowania. Mieszkańcy ulicy Jagodowej zawiązali komitet i chcą partycypować w kosztach jej budowy, jednak w sporządzonym przez urząd rankingu znajdujemy się na odległej pozycji –informuje Czytelnik (imię i nazwisko znane redakcji).

Na dowód Czytelnik przesłał nam fotki ul. Jagodowej, wykonane 02.02.2018 roku.

-Bardzo proszę o podjęcie tego tematu, co mam nadzieję, zmobilizuje urzędników do jakiegokolwiek działania –dodaje mieszkaniec ulicy Jagodowej.

Zapytaliśmy burmistrza Wojciecha Walulika o najbliższe plany związane z naprawianiem miejskich dróg.

-Gruntowe ulice miejskie będą profilowane jak tylko zostanie rozstrzygnięty przetarg i zostanie podpisana umowa z wykonawcą –poinformował w jednym zdaniu.

Mamy nadzieję, że stanie się to w najbliższym czasie, bo zapewne wiele dróg w mieście potrzebuje wyrównania.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe