Zimowe szaleństwo w ODK-u

  • 11.02.2018, 09:29
Zimowe szaleństwo w ODK-u
Karnawałowym balem przebierańców zakończyły się tegoroczne ferie w Osiedlowym Domu Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej w Augustowie. Przez dwa tygodnie zimowego wypoczynku dzieciaki nie mogły narzekać na nudę, bo ODK zapewniło im moc różnego rodzaju atrakcji.

W różnego rodzaju zajęciach, spotkaniach i zabawach, przygotowanych w ramach zimowego wypoczynku w Osiedlowym Domu Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej w Augustowie, uczestniczyło ponad 30 dzieci. Dzieciaki miały okazję między innymi spotkać się z policjantami by poznać ich pracę i przypomnieć sobie najważniejsze zasady bezpieczeństwa czy strażakami, którzy na specjalnych fantomach uczyli udzielania pierwszej pomocy medycznej. W ODK-u zorganizowano także zajęcia rekreacyjne, plastyczne i muzyczne, zakończone konkursami z nagrodami. Dzieciaki uczyły się także zasad prawidłowego żywienia i wspólnie piekli chleb. Wychodziły do kina i uczestniczyły w wycieczce na wyciąg nart w Szelmencie. Dorota Bujnowska, kierownik domu kultury podkreśla, że uczestnicy tegorocznych ferii mieli mnóstwo atrakcji i chętnie brali udział we wszystkich przedsięwzięciach. Zimowy wypoczynek zakończył bal przebierańców.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe