Ferie w żarnowskim centrum

  • 10.02.2018, 09:25
Ferie w żarnowskim centrum
Centrum Kultury i Biblioteki Gminy Augustów jak co roku przygotowało dzieciom zajęcia i inne atrakcje na czas dwutygodniowego zimowego odpoczynku. W programie były także konkursy oraz inne zabawy.

Podczas ferii zimowych dla dzieci w centrum odbyły się zajęcia plastyczne, kulinarne, zabawy integracyjne i konkursy. Podczas zajęć kulinarnych dzieci piekły ciasteczka karnawałowe, a plastycznych wykonywały karnawałowe maski. W ramach zimowego wypoczynku odbył się także bal karnawałowy dla dzieci. Dzieciaki uczestniczyły także w spotkaniu pod hasłem „Bezpieczeństwo dzieci na wsi podczas ferii”, które przeprowadziły panie Magdalena Polkowska z KRUS-u w Augustowie i Grażyna Ostrowska z PIP –u w Suwałkach. W czasie ferii odbyło się także ognisko, na którym dzieci bawiły się w różne zabawy integracyjne.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe