Zgrany duet  

  • 12.02.2018, 06:58
  • Jolanta Wojczulis
Zgrany duet
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 im. Marii Konopnickiej w Augustowie mają powody do zadowolenia. Po feriach zimowych rozpoczęli naukę w wyremontowanych salach, z tablicami interaktywnymi oraz w pracowni komputerowej na miarę XXI wieku.

Dzieci mają nowe udogodnienia dzięki temu, że obecna dyrekcja podjęła szereg starań, aby szkoła rozwijała się w wielu strefach swojej działalności. W związku z tym między innymi szkoła przystąpiła do rządowego programu „Aktywna tablica”> Program służy rozwijaniu szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli. Złożony wniosek został pozytywnie rozpatrzony. W związku z tym pozyskano środki na zakup dwóch tablic interaktywnych.

-W budżecie placówki udało się też wygospodarować pieniądze na nabycie nowych komputerów i mebli do pracowni komputerowej z dwudziestoma czteroma stanowiskami dla uczniów. Plan lekcji został ułożony tak, aby wszyscy podopieczni szkoły mogli w pełni korzystać z tego sprzętu. Aby nasi uczniowie w szkole czuli się dobrze i komfortowo, przystąpiliśmy też do projektu „Cyfrowo bezpieczni”, „Bezpieczna szkoła” oraz „Akademia Bezpiecznego Puchatka”. Zmodernizowaliśmy też instalację odgromową –wylicza p.o. dyrektora „czwórki” Anna Kopiczko. -Ogromna hala gimnastyczna, to za mało. Podjęliśmy więc działania zmierzające do powstania boiska trawiastego z prawdziwego zdarzenia.

Prace w tym kierunku zostały już rozpoczęte i będą kontynuowane wczesną wiosną. Już w czerwcu uczniowie na lekcjach wychowania fizycznego będą mogli korzystać z nowego boiska. Sukcesywnie remontowane są też sale lekcyjne.

Jolanta Wojczulis
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe