Zapraszamy naszych Czytelników

  • 24.01.2018, 13:46 (aktualizacja 24.01.2018 19:10)
  • Beata Perzanowska
Zapraszamy naszych Czytelników
Bez Czytelników nasz tygodnik nie istnieje. To dla Was, codziennie od 1998 roku, pracujemy, zbieramy informacje i publikujemy artykuły, które mają na celu naświetlić problemy życia codziennego oraz przybliżyć funkcjonowanie augustowskich samorządów. Teraz zapraszamy, by bliżej z nami się zapoznać. W tym celu organizujemy spotkanie, podczas którego będzie można porozmawiać czy podzielić się swoimi problemami bądź nurtującymi sprawami dotyczącymi życia miasta.

Nasi stali Czytelnicy zasygnalizowali nam konieczność zorganizowania spotkań z redakcją „Przeglądu Powiatowego”. Twierdzą, że wprawdzie można zawsze do nas przyjść lub zadzwonić, jednak klimat bezpośredniego spotkania z całą redakcją, może być atrakcyjny dla wszystkich uczestników takiego spotkania. Przypomnijmy, że istniejemy dla Was, drodzy Czytelnicy, od 1998 roku. Zajmujemy się rozwiązywaniem Waszych problemów, przedstawiamy istotne kwestie dla funkcjonowania naszego miasta i powiatu oraz zwyczajnie relacjonujemy różne ciekawe wydarzenia. Podejmujemy także zagadnienia z lokalnej polityki. Staramy by się działalność augustowskich samorządowców była dla wszystkich zrozumiała. To my informujemy Was co tydzień na łamach naszego tygodnika, a codziennie na portalu dziennikpowiatowy.pl o ważnych miejskich sprawach. Tropimy różnego rodzaju afery i nie rzadko wytykamy błędy miejskim i powiatowym samorządowcom oraz urzędnikom. Zajmujemy się też Waszymi problemami, a dzięki naszym interwencjom u wszelakich władz jesteśmy w stanie rozwiązać niemal każdy Wasz problem. Codziennie otrzymujemy od Was telefony z prośbą o pomoc np. w załataniu dziury, uprzątnięciu bałaganu czy wyrównaniu ulicy. Czujemy, że jesteśmy z naszymi Czytelnikami bardzo blisko, ale zapragnęliśmy poznać ich jeszcze bardziej. Dlatego wpadliśmy na pomysł organizowania cyklicznych spotkań z mieszkańcami Augustowa.

-Zabierzcie swoje problemy ze sobą i spotkajcie się z nami –zaprasza Krzysztof Przekop, redaktor naczelny augustowskiego tygodnika lokalnego „Przegląd Powiatowy” i portalu Dziennik Powiatowy. –Cała ekipa przeglądu będzie do Waszej dyspozycji. Wysłuchamy Waszych problemów, a być może podsuniecie nam swoje bolączki, którymi będziemy mogli skutecznie się zająć? Jesteśmy otwarci na każde Wasze sugestie i pomysły. Pamiętajcie to dla Was jesteśmy i dla Was pracujemy, a teraz chcemy lepiej się w Wami poznać.

Zapraszamy Was, Drodzy Czytelnicy na spotkanie z nami, które odbędzie się w czwartek, 25 stycznia, o godzinie 18.00 w Miejskim Domu Kultury. Przyjdźcie, by z nami porozmawiać i lepiej poznać naszą codzienną pracę.

Beata Perzanowska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe