Przełamali się opłatkiem

  • 18.01.2018, 08:53
Przełamali się opłatkiem
Władze miasta, powiatu augustowskiego i kościelne, spotkały się w środę, 10 stycznia, w Szkole Podstawowej nr 3 w Augustowie, na Miejskim Spotkaniu Opłatkowym. Wieczór uatrakcyjniły jasełka przygotowane przez sześciolatków z Przedszkola nr 2 w Augustowie oraz koncert Augustowskiej Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej Augustów Lipowiec.

Spotkanie rozpoczęła kolęda w wykonaniu Augustowskiej Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej Augustów Lipowiec. Potem na scenie pojawili się sześciolatkowie z Przedszkola nr 2 w Augustowie, którzy w pięknych strojach przenieśli wszystkich w czasy narodzin Jezusa Chrystusa. Najmłodsi augustowianie dali z siebie wszystko i w niezwykły sposób wprowadzili wszystkich zebranych w świąteczny czas bożych narodzin. Potem przyszedł czas na przemówienia. Ksiądz biskup ełcki Jerzy Mazur podziękował władzom miasta za wspólnie realizowaną inicjatywę oraz złożył wszystkim zebranym, jak i mieszkańcom, życzenia noworoczne. Życzenia złożył także burmistrz Wojciech Walulik oraz starosta augustowski Jarosław Szlaszyński.

  1. środowym wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele samorządów lokalnych oraz różnego rodzaju instytucji miejskich oraz powiatowych.

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe