Przedszkolanki pokonały burmistrza

  • 11.01.2018, 10:00 (aktualizacja 11.01.2018 12:25)
  • Bartosz Lipiński
Przedszkolanki pokonały burmistrza
Do rady miasta wpłynęła skarga na działalność burmistrza. Chodzi o bezpłatne godziny pracy wychowawczo-opiekuńczej nauczycielek miejskich przedszkoli. Burmistrz ustami kierownika wydziału edukacji odpierał argumenty strony skarżącej. Radni uznali skargę za zasadną. Decyzja radnych ma kosztować budżet ponad 100 tysięcy zł rocznie.

Cały artykuł dostępny wyłącznie w papierowym wydaniu tygodnika Przegląd Powiatowy, do kupienia od czwartku, 11 stycznia. Zapraszamy do lektury.

Bartosz Lipiński
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Lepisk
Lepisk 17.01.2018, 00:26

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

dela
dela 15.01.2018, 23:15
czas ze sceny zejść
Godz
Godz 14.01.2018, 12:31
ZNP nas uratuje
gftrsader
gftrsader 13.01.2018, 17:57
a możeby pan burmistrz wziął przykład z rządzących, zrobił rekonstrukcję w swojej ekipie i pozbył sie niektórych wprowadzających go na minę szkodników :). Wspaniała kampania wyborcza by była. Na pewno miałby mój głos ...
dgvcff
dgvcff 14.01.2018, 15:02
Przeciez zrobił rekonstrukcję .
Zwolnił vice burmistrza , sekretarz miasta jest na zwolnieniu od kilku miesięcy na skutek zawiadomienia do prokuratury a burmistrz ogłosił ze od tej pory bedzie kierował urzędem sam
kjuytreww
kjuytreww 14.01.2018, 17:03
Za te zmiany głosów poparcia na pewno nie dostanie- wręcz przeciwnie. Za wyrzucenie szkodnika zapunktowałby u wieeeeeeeelu osób.
Korwin
Korwin 13.01.2018, 11:12
Wszędzie Ci nauczyciele narzekają a 14 jako jedyni mają
bgfyosn
bgfyosn 13.01.2018, 17:52
nie mają . dobra zmiana zabrała
f
f 13.01.2018, 21:23
Mają ferie, wakacje, urlop dla podratowania zdrowia. Dorabiają na korepetycjach. Im zawsze będzie źle i mało.
z
z 14.01.2018, 00:22
To sie z nimi zamien, jak im tak dobrze a tobie tak zle. Czemu dajesz sie robic w bambuko? Tez bedziesz mial ferie, wakacje i korki.
ienurcb4vtrc1
ienurcb4vtrc1 13.01.2018, 22:24
i znowu niedoimformowany. Urlop dla poratwania zdrowia póki co zablokowała dobra zmiana więc nie ma :). Na korepetycjach może i dorabiaja ale niestety nie panie przedszkolanki. Za darmo nikt nie pracuje. Bardzo dobrze ze panie się bronia i nie dadzą zrobić z siebie durnia .....
normalny
normalny 11.01.2018, 20:29
Co za naród, pierwszy co porządek robi z oświatą w Augustowie które jest rozdęta jak balon. Nie patrz Pan i rób swoje
ziewww
ziewww 11.01.2018, 23:00
Ale jaki porzadek? Praca za darmo to jest wg ciebie porzadek? Niewolnictwo wraca?
nauczycielka
nauczycielka 14.01.2018, 21:19
przedszkolanki w niepublicznych przedszkolach pracują 40 a w publicznych 20, krzyczą tylko te drugie...
Qwerty
Qwerty 14.01.2018, 22:38
Klamiesz lub masz blade pojęcie. Zadna przedszkolanka nie pracuje 20 godzin chyba ze na niepelnym etacie. To jest wlasnie manipulacja. Po co popisujesz sie glupotą i wprowadzasz ludzi w bład? Po co nastawiasz ludzi przeciwko nauczycielkom? Jaki jest twoj cel?
lol
lol 15.01.2018, 14:43
Pracują 22 (6-latki) lub 25 godzin (3-5 latki)
Antek
Antek 11.01.2018, 19:23
Dariusz to specjalista od wszystkiego. Najlepiej pozabierać dla wszystkich pieniądze a dać dla swoich. Szkoda gadać ,działania miasta w ostatnim czasie to tragedia. Teraz tylko oddać ośrodek dla kajakarzy w ręce Wysockiego to skończy jak basen... Ach Ci nasi specjaliści...
4obs