Radni dostali nauczkę 

  • 9.01.2018, 17:43
  • Krzysztof Przekop
Radni dostali nauczkę
Już w czwartek będzie dostępny najnowszy numer „Przeglądu Powiatowego”. Bardzo zachęcam do lektury, bo jest co poczytać.

Kultura polityczna schodzi na psy. Politycy coraz częściej posługują się kłamstwem, nieprawdą, manipulują informacją. Z kamienną twarzą zaprzeczają faktom. Ciemny lud wszystko kupi. Zgodnie z zasadą propagandy goebbelsowskiej kłamstwa powtórzone tysiąc razy stają się prawdą. Dopóki takie metody stosowane są w Warszawie boli i denerwuje. Jeśli takie metody trafiają na nasze podwórko, musi oburzać. Wszystko wskazuje na to, że radni PiS Marcin Kleczkowski i Tomasz Miklas zagalopowali się w ocenie sytuacji w Szkole Podstawowej nr 4. Nauczyciele i dyrekcja uznali rewelacje za nieprawdziwe i nie czekali aż radni zdążą powtórzyć je tysiąc razy. Reprezentanci grona pedagogicznego pojawili się na sesji rady miasta. Całą historię opisujemy w artykule naszego naczelnego Krzysztofa Przekopa „Radni dostali nauczkę”.

Krzysztof Przekop
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
1234567890
1234567890 10.01.2018, 15:23
Pan Kleczkowski jest jedynym radnym ktorego darze ogromnym szacunkiem. A pani dyrektor wygrala wlasnie sprawe w sadzie administracyjnym. Mam nadzieje ze wystapi o ogromne odszkodowanie ze szkalowanie i plucie na nią.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 9.01.2018, 21:03
Zagalopowali się to radni z nm w swoim aroganckim i agresywnym zachowaniu. Wychowanie wynosi sie z domu.....

Pozostałe