Oj będzie się działo!  

  • 10.01.2018, 07:38 (aktualizacja 13.01.2018 13:40)
  • Jolanta Wojczulis
Oj będzie się działo!
Rozmowa z Anną Jastrzębską, dyrektorem Augustowskich Placówek Kultury, w których od lat znajduje się augustowski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tak będzie i w tym roku, czyli 14 stycznia.

 

W tym roku odbędzie się już 26 edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jest to świetna inicjatywa, dzięki której do setek szpitali trafił profesjonalny sprzęt i tym samym pomógł w leczeniu dzieci i dorosłych. Żeby do tej dobroci dodać naszą lokalną cegiełkę Augustów również przyłącza się do tej akcji. Z tego co wiem to w tym roku będzie naprawdę u nas wiele się działo.

-Rzeczywiście w tym roku podczas orkiestry program będzie napięty do granic możliwości.

I tak tego dnia odbywać się będą rozmaite kiermasze na Rynku Zygmunta Augusta, pokazy zumby, pokazy filmowe i teatralne. W Osiedlowym Domu Kultury powstanie kawiarenka gier planszowych, a dla dbających o zdrowie zorganizowany będzie specjalny punkt prowadzony przez Przychodnię Rodzinną z ulicy Hożej, gdzie będzie można zmierzyć poziom cukru i ciśnienia. Podczas całej akcji będzie można się też posilić. Ludzie o dobrych sercach zapewnili nas, że wszyscy, którzy przyjdą w tym dniu wesprzeć orkiestrę, będą mogli posmakować pysznej zimowej zupy, ale też gorącej z prawdziwego zdarzenia grochówki.

Jolanta Wojczulis
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe