Kolejne punkty na konto UKS Centrum

  • 12.01.2018, 06:23
  • Jolanta Wojczulis
Kolejne punkty na konto UKS Centrum
Od zwycięstwa 3-2 ( 29:27, 18:25, 23:25, 26:24, 15:4) nad drużyną Metro Warszawa zaczęliśmy 2018 rok na Konopce. Nasi zawodnicy lubią długie " spektakle " na parkiecie w Augustowie i wczoraj również taki nam zafundowali.

Set I
Trwająca 31 minut pierwsza odsłona wczorajszego spotkania zwiastowała duże emocje w pozostałych setach. Do stanu 11-10 gra była wyrównana . Żadna z drużyn nie mogła uzyskać znaczącej przewagi. Przy stanie 23-18 w polu zagrywki w drużynie z Warszawy zadomowił się Walendzik który dobrymi serwisami oraz rozegraniem poprowadził swoją drużynę do lepszej gry i stanu seta 24-24. 24-25, 25-25, 25-26, 26-26, 26-27, 27-27, 28-27,29-27 setową piłkę zakończył Karbowski. Uff odetchnęli kibice na Konopce.
Set II
Wyrównany początek drugiego seta do stanu 5-6. Od tego momentu w szeregach naszej drużyny wkradły się błędy dotknięcia siatki , autowe zagrywki , błędy w ataku. Nie pomogły zmiany Karbowski - Szwejkowski oraz Mołs - Szlejter dokonane przez trenera Iwanowicza Po 23 minutach drużyna Metro doprowadziła do remisu 1-1.

 


Set III
27 minut tyle potrzebowali zawodnicy trenerów Szczuckiego i Jankowskiego by objąć prowadzenie 2-1 we wczorajszym spotkaniu. Kamiński , Skwarek oraz Janikowski to najlepiej punktujący zawodnicy stołecznej drużyny w tym secie . 1-3 czy 2-2 zastanawiali się kibice na Konopce po zakończeniu tej partii.
Set IV
W czwarty set lepiej weszli zawodnicy Centrum . W polu zagrywki dobrze spisał się Mołs po dwóch jego asach serwisowych oraz dwóch autowych atakach zawodników z Warszawy na tablicy wyników było 4-0. Czas dla drużyny Metro przyniósł zamierzony efekt i stołeczni po punktach dobytych przez Skwarka i Stępnia doprowadzili do stanu 7-6. 15-9 dla nas po dobrej grze Nowaka i Wasilewskiego. Przestój naszej drużyny gdy w polu zagrywki pojawił się Janikowski w Metro i z sześciu oczek przewagi zrobił wynik 17-16. Czerwony sektor dopinguje na stojąco!!!. 22-20 po ataku Górala, 22-21 as Walendzika, 22-22 punkt Kamińskiego, 23-22 punkt Szlejtera, 23-23 Janikowski dla stołecznych, 24-23 zagrywka w siatę zawodnika Metro, 24 - 24 po ataku Skwarka, 25-24 Szlejter , 26-24 kończy partię nasz Kapitan. 2-2 i tie break !!!
Set V
Czerwony sektor oraz osoby w innych sektorów doping na stojąco.
Atak w aut , siatka stołecznych, as Górala , punkt Szlejtera i przy stanie 4-0 trener Szczucki wykorzystuje pierwszy czas w 5 partii. Na niewiele się to zadaje. Podłamani zawodnicy z Warszawy popełniają błąd za błędem. Po 13 minutach to nasi siatkarze na środku parkietu tańczą po wygraniu spotkania. ( Przydała się " lekcja tańca " na czwartkowym treningu)


MVP : Tomek Wasilewski
Skład Centrum:
Haraburda, Nowak, Mołs, Wasilewski, Bernatowicz, Karbowski , Jeleniewski oraz Szlejter, Szwejkowski, Danilczyk, Mendak.
Punkty dla naszego zespołu zdobyli : Haraburda 1, Szlejter 8, Nowak 15, Szwejkowski 2, Mołs 11, Wasilewski 10, Bernatowicz 13, Karbowski 9
Słowa Wojtka Iwanowicza do Kibiców : " Jak byśmy zagrali tak jak Wy dopingowaliście to było by 3 - 0 ". Dzięki trenerze !!!
Tadek Jermak Fot. Zbigniew Bartoszewicz

Jolanta Wojczulis
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe