50 lat wspólnie przez życie

  • 12.01.2018, 07:21
  • Beata Perzanowska
50 lat wspólnie przez życie Fot. UM Augustów
Państwo Eugenia i Marian Bućkowie oraz Jadwiga i Romuald Giedrojciowie obchodzili 50 rocznicę pożycia małżeńskiego. Z tej okazji, z rąk Wojciecha Walulika, burmistrza Augustowa, otrzymali „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”, przyznane przez Andrzeja Dudę, prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej.

 

Państwo Bućkowie i Giedrojciowie ponownie „Marsza Mendelsona” usłyszeli w czwartek, 4 stycznia, w Urzędzie Stanu Cywilnego w Augustowie. Małżeństwa w dowód uznania za 50-lecie swoich związków małżeńskich otrzymali z rąk Wojciecha Walulika, burmistrza miasta, prezydenckie odznaczenia. Nie zabrakło także kwiatów oraz życzeń od najbliższych jubilatów. Przypomnijmy, że „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” przyznawane są dla par, które w związku małżeńskim przeżyły co najmniej 50 lat. Wnioski o odznaczenia mieszkańcy Augustowa oraz gminy Augustów mogą składać w Urzędzie Stanu Cywilnego w Augustowie, znajdującego się przy ulicy Młyńskiej 35.

Beata Perzanowska

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe