Spotkanie jasełkowe u „Misiów”

  • 11.01.2018, 08:19
  • Beata Perzanowska
Spotkanie jasełkowe u „Misiów”
Jasełka przygotowane przez grupę „Misie” z Przedszkola nr 2 w Augustowie, obejrzały przed świętami Bożego Narodzenia rodzice maluchów i zaproszeni gości. Wzruszeń było co nie miara.

-Boże Narodzenie to czas radosny i świąteczny. To czas, w którym dzieci z niecierpliwością czekają na prezenty od Świętego Mikołaja, a dorośli oczekują narodzin Jezusa, zasiadają do wspólnej wieczerzy wigilijnej, dzielą się opłatkiem, składają sobie życzenia, śpiewają kolędy –mówi Iwona Makar, wychowawczyni grupy „Misie” z Przedszkola nr 2 w Augustowie. – I właśnie w takim przedświątecznym nastroju nasze sześciolatki spotkały się ze swoimi rodzicami i z zaproszonymi gośćmi na uroczystych jasełkach.

Maluchy pod czujnym okiem swojej wychowawczyni przygotowały na to wyjątkowe spotkanie, które odbyło się 21 grudnia 2017 roku, jasełkowe przedstawienie. Jak mówią uczestniczy tego wydarzenia było to niezwykłe przeżycie, przede wszystkim rodzinne, ale także związane z kultywowaniem przez najmłodsze pokolenie zwyczajów bożonarodzeniowych. Podczas występu nie zabrakło wzruszeń u zebranej publiczności.

Beata Perzanowska

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe