Policjanci mają nowy radiowóz

  • 10.01.2018, 08:14
  • Beata Perzanowska
Policjanci mają nowy radiowóz
Augustowscy policjanci otrzymali świąteczny prezent. W środę, 27 grudnia, nastąpiło uroczyste przekazanie nowego pojazdu służbowego. Radiowóz służył będzie policjantom z wydziału prewencji augustowskiej komendy policji.

Samochód marki KIA Cee’d uroczyście augustowskim policjantom przekazał Jarosław Zieliński, sekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz nadinspektor Daniel Korniełowicz, komendant wojewódzki policji w Białymstoku. Przekazanie radiowozu odbyło się na placu Komendy Powiatowej Policji w Augustowie. Samochód wyposażony jest w benzynowy silnik o mocy 135 koni mechanicznych, a pieniądze na jego zakup pochodziły z budżetu Komendy Głównej Policji w Warszawie. Auto służyć będzie policjantom z wydziału prewencji. W trakcie tej uroczystości z rąk Jarosława Zielińskiego posterunkowa Agata Iwanowicz otrzymała także list gratulacyjny z okazji sportowych sukcesów. Przypomnijmy, że policjantka została wyróżniona za zajęcie III miejsca w tegorocznym II Biegu Niepodległości o Puchar Sekretarza Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosława Zielińskiego, w kategorii kobiet.

(na podstawie komunikatu ze strony www.augustow.policja.gov.pl)

Beata Perzanowska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
qfeqw
qfeqw 10.01.2018, 10:17
To może zatańczmy z tej okazji po hawajsku. Festiwal trwa.

Pozostałe