Absolwenci na scenie

  • 8.01.2018, 11:08
  • Beata Perzanowska
Absolwenci na scenie
Piękną tradycję kultywuje augustowska Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Emila Młynarskiego. Od lat, w okresie świąteczno-noworocznym organizuje koncert swoich absolwentów. W tym roku nie mogło zabraknąć tego wydarzenia i na scenie wystąpiło 10 wykonawców.

Koncert Absolwentów w augustowskiej szkole muzycznej odbywał się w czwartek, 28 grudnia. Przy licznie zebranej publiczności wystąpiło 10 wykonawców, absolwentów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Emila Młynarskiego w Augustowie. Byli to Karolina Kuryło, Karolina Kuśmierz, Zuzanna Bonarska, Szymon Boszko, Aleksandra Salik, Zuzanna Kozłowska, Aleksandra Rosol, Marcin Pękala, Maja Kozłowska i Julia Lewoc. Wysłuchać można było kolęd, utworów Chopina, Duarte czy Bacha, wykonywanych na gitarze, fortepianie, perkusji, wiolonczeli czy skrzypcach. Organizatorami tego muzycznego przedsięwzięcia były panie: Bożena Szumska-Niewiadomska i Anetta Pękala.

Beata Perzanowska

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe