Życzenia, uściski i jasełka

  • 3.01.2018, 09:09
  • Beata Perzanowska
Życzenia, uściski i jasełka
Czas wigilijny i świąteczny już za nami. Tradycyjnie przed Bożym Narodzeniem w augustowskich urzędach, szkołach i zakładach pracy odbywały się wigilijne spotkania. Uroczystość zorganizowało także Starostwo Powiatowe w Augustowie.

Wigilijne spotkanie, zorganizowane przez władze powiatu augustowskiego odbywało się w II Liceum Ogólnokształcącym im. Grzegorza Piramowicza w Augustowie. Dzielenie się opłatkiem i składanie życzeń poprzedziła bożonarodzeniowa część artystyczna przygotowana przez licealną młodzież pod kierunkiem księdza Daniela Kowalskiego. Po artystycznej strawie przyszedł czas na życzenia. Składał je zebranym Jarosław Szlaszyński, starosta powiatu augustowskiego. Życzenia złożył także ks. Wojciech Jabłoński, który także odmówił krótką modlitwę przed podzieleniem się opłatkiem. Potem przyszedł czas na osobiste życzenia i uściski. Na zakończenie na gości czekał słodki poczęstunek. W wigilii uczestniczyli radni powiatowi, dyrektorzy szkół powiatowych oraz kierownicy i dyrektorzy instytucji powiatowych i pracownicy Starostwa Powiatowego w Augustowie.

Beata Perzanowska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe