Nastoletni mistrzowie w pływaniu

  • 27.12.2017, 07:03
  • Jolanta Wojczulis
Nastoletni mistrzowie w pływaniu
Trenerzy oraz zawodnicy z Uczniowskiego Klubu Sportowego „Pływacy” Augustów mają powody do dumy. Z Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Pływaniu, które odbyły się w Suwałkach wrócili z 15 medalami.

W dwudniowych (11-12 grudnia) Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w Pływaniu wzięło udział setki zdolnych pływaków z Podlasia. Wśród nich znaleźli się także zawodnicy z UKS „Pływacy” Augustów. Pierwsze miejsca i miano mistrzów wywalczyli: 2x Agata Piekarska 15 lat, 2x Jakub Wasilewski 10 lat oraz Patryk Karpiński 15 lat. Wicemistrzostwo natomiast zdobyli - 3x Michał Grzesiukiewicz 14 lat, Natalia Żukowska 17 lat, Agata Piekarska oraz Malina Madden 11 lat.

-Z kolei brązowe medale wywalczyli Natalia Żukowska, Malina Madden, Jakub Wasilewski i Marysia Kotarska 9 lat –dodaje trener UKS „Pływacy” Artur Paczyński. - Ponadto w klasyfikacji na najlepszych zawodników za cztery starty na podium stanęli Kuba Wasilewski oraz Agata Piekarska.

Gratulujemy zawodnikom i trenerom Arturowi Paczyńskiemu, Łukaszowi Bogdańskiemu i Michałowi Niedźwieckiemu i życzymy kolejnych takich sukcesów.

Jolanta Wojczulis

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Pozostałe