Mikołajki w żarnowskim centrum

  • 24.12.2017, 09:46
  • Beata Perzanowska
Mikołajki w żarnowskim centrum
Tegoroczne Mikołajki w Centrum Kultury i Bibliotece Gminy Augustów w Żarnowie odbyły się pod hasłem „Witajcie w naszej bajce”.

Zajęcia oparte na podstawie baśni „Kopciuszek”, zachęciły uczniów z klas I-III ze Szkoły Podstawowej w Żarnowie do czytania ze zrozumieniem, pomogły rozwinąć umiejętności wyboru, jak wskazać pozytywne wzorce, poznały postawy asertywne i empatyczne oraz nauczyły jak należy pracować w grupie. Zajęcia zorganizowano w ramach Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii. Upominki- niespodzianki dla wszystkich uczestników spotkania zostały ufundowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Augustowie, natomiast słodycze dla dzieci przygotowało Centrum Kultury w Żarnowie.

 

Beata Perzanowska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe