Głosuj na Augustowski Budżet Obywatelski. Czasu pozostało już mało

  • 23.11.2017, 09:59
Głosuj na Augustowski Budżet Obywatelski. Czasu pozostało już mało
Zachęcamy do głosowania wszystkich mieszkańców Augustowa, którzy nie oddali jeszcze głosu w III edycji Augustowskiego Budżetu Obywatelskiego. Głosowanie trwa tylko do 24 listopada.

Do piątku, 17 listopada, w głosowaniu na zadania zgłoszone w ramach ABO 2018r. oddanych zostało 1337 ważnych głosów. Wyniki cząstkowe na dzień 17 listopada prezentują się następująco:

1. Augustów Miastem Bezpiecznego Serca – Instalacja systemu Automatycznych Defibrylatorów Zewnętrznych na terenie miasta - 21 głosów

2. Siłownia zewnętrzna „Osiedle Koszary” - 101 głosów

3. Budowa chodników strona lewa oraz strona prawa na ul. Elizy Orzeszkowej w m. Augustów – 77 głosów

4. „Park Zdrowia” Siłownia na świeżym powietrzu - 89 głosów

5. Flowpark - 117 głosów

6. Sprytne ławki jako urządzenie wielofunkcyjne będące komfortem dla mieszkańców Augustowa – 79 głosów

7. Wodny plac zabaw – 101 głosów

8. Budowa ośrodka sportów plażowych - 407 głosów

9. Smart Augustów – miejski hot spot i sprytne ławki - 20 głosów
10. „Plac Zabaw „Złota Rybka” - 287 głosów

11. @-MOR – Miejsce odpoczynku rowerzystów i pieszych przy trasie Green Velo do Sajenka - 38 głosów

Głosowanie zakończy się w piątek, 24 listopada. Przypominamy, że udział w głosowaniu mogą wziąć wszyscy mieszkańcy Augustowa, którzy najpóźniej w dniu głosowania ukończą 16. rok życia. Każda osoba może oddać tylko jeden głos korzystając wyłącznie z jednej formy głosowania.

Jak głosować?

Głosować można elektronicznie, poprzez stronę www.zmieniamy.augustow.pl lub osobiście w jednym z wyznaczonych punktów do głosowania:

  • Urzędzie Miejskim przy ul. 3 Maja 60,
  • Miejskim Domu Kultury przy Rynku Zygmunta Augusta 9,
  • Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Hożej 7,
  • ATBS Kodrem przy ul. Komunalnej 2.

Wypełnioną kartę do głosowania można również przesłać na adres: Urząd Miejski, ul. 3 Maja 60, 16-300 Augustów. Korzystając z tej formy głosowania należy pamiętać, że liczy się data wpływu karty do Urzędu.

(Oprac. B, na podstawie komunikatu Urzędu Miejskiego w Augustowie)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
obywatel
obywatel 30.11.2017, 15:15
Z tym chodnikiem na ul. Orzeszkowej to jest przegięcie i skandal, taki projekt nie powinien być dopuszczony nawet pod głosowanie. To że mieszkańcom tamtejszych posesji nie chciało płacić za zrobienie chodnika to z budżetu obywatelskiego sobie sfinansowali. OBYWATELSKI - znaczy że ma służyć wszystkim mieszkańcom a nie wybranej grupce. SKANDAL I KUMOTERSTWO
Do soul'a
Do soul'a 23.11.2017, 14:12
Po pierwsze nikt nikogo nie zmusza do głosowania, a po drugie jak sama nazwa wskazuje jest to budżet obywatelski miasta Augustowa a więc niby jak możnaby było zweryfikować czy ktoś mieszka w Augustowie czy w Warszawie. Co za ludzie wiecznie pretensje...
Proponuję najpierw myśleć później pisać.
soul
soul 23.11.2017, 12:44
Głosowanie powinno byc dostepne bez podawania swoich danychitd Po co to wszystko?Powinna byc strona na której oddaje sie jeden głos z jednego IP i po temacie! nie jakies Histoirie z wysyłaniem swoich danich itd gdzie w internecie nie powinno ot tak sobie danych nie podawać!
Artur
Artur 23.11.2017, 13:57
A jak żona i dzieci (dorosłe) też chcą głosować, to co? Jedno IP nie obsłuży całej rodziny ;P

Pozostałe