Wyboje i kałuże  

  • 22.11.2017, 09:10
Wyboje i kałuże
Temat stanu dróg i ulic w Augustowie to najczęstsze interwencje naszych Czytelników. Tym razem otrzymaliśmy telefon w sprawie ulicy Łąkowej, położnej na Borkach. Ulica może do najdłuższych nie należy, ale jest gruntowa więc w ulewne deszcze zamienia się w istną wodną pułapkę dla przechodniów, kierowców aut i oczywiście okolicznych mieszkańców. Ci zaś pytają, kiedy coś z tym zostanie zrobione?

Ulica Łąkowa jest równoległą do Wiejskiej i można do niej się dostać ulicą Łazienną. Także stan nawierzchni samej Łaziennej ma wiele do życzenia. Wprawdzie ulica ma chodniki i taką można rzec chodnikową jezdnię, ale do pewnego momentu. Potem jest tylko droga gruntowa, która łączy się między innymi z ulicą Łąkową, także gruntową. Na obu tych ulicach są wyboje, dziury, a w czasie deszczu zamieniają się w jedną wielką kałużę, trudną do przebycia zarówno pieszym, jak i zmotoryzowanym.

-Łąkowa jest w fatalnym stanie –mówi nasz Czytelnik. –Ostatnio mocno padało i wtedy naprawdę nie można było tą ulicą ani przejść ani przejechać. Czy nie można nic z tym zrobić?

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe