Koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu zespołu Gozdawa w „Czwórce” 

  • 17.11.2017, 10:38
Koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu zespołu Gozdawa w „Czwórce”
W sobotę, 11 listopada, przypadała 99. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. W przeddzień Święta Niepodległości w wielu miejscach w Augustowie odbywały się uroczystości okolicznościowe. Jednym z takich miejsc była Szkoła Podstawowa nr 4. Zorganizowano tutaj Koncert Pieśni Patriotycznych z udziałem zespołu „Gozdawa”.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 4 w Augustowie kultywuje tradycje patriotyczne, więc postanowiła przed Świętem Niepodległości zaprosić zespół na koncert pieśni patriotycznych, który odbył się w 10 listopada 2017r. W koncercie wzięły udział klasy IV, V i VII wraz z nauczycielami. Dzieci oraz pracownicy mogli wsłuchać się w piękny śpiew oraz przypomnieć historię nieznanego żołnierza. Uczniowie wykazali się również zdolnościami muzycznymi i bardzo chętnie włączyli się we wspólny śpiew znanych im piosenek: „Maszerują strzelcy”, czy „Pierwsza brygada”. Po odśpiewaniu „Warszawianki” ku zaskoczeniu uczniów, szefowa zespołu pani Wanda Kulbacka poprosiła do włączenia się w śpiew dyrektor szkoły i poinformowała zebranych, że pani Anna Kopiczko jest również członkiem zespołu, którym współpracuje od wielu lat.

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe