Uczcili pamięć na murawie

  • 18.11.2017, 07:42
Uczcili pamięć na murawie
Po raz kolejny pasjonaci gry w piłkę nożną rozegrali mecze w hołdzie tym, którzy walczyli za naszą Ojczyznę. W piątek, 10 listopada, spotkali się na Orliku przy Augustowskim Centrum Edukacyjnym, i walczyli o zwycięstwo w ósmej już edycji Turnieju Piłki Nożnej z okazji Dnia Niepodległości.

W VIII Turnieju Piłki Nożnej z Okazji Dnia Niepodległości o Puchar Starosty Augustowskiegowzięły udział reprezentacje wszystkich augustowskich szkół ponadgimnazjalnych, które w ten sposób uczciły narodowe święto. Rozgrywki stały na bardzo wysokim poziome sportowym i organizacyjnym, liczne rzesze kibiców z poszczególnych szkół dopingowały swoich kolegów. 

-Zwycięzcą zawodów okazała się w tym roku drużyna gospodarzy tj. Augustowskiego Centrum Edukacyjnego, która zdobyła komplet punktów nie przegrywając meczu –informuje Jacek Szybajło, który wraz z Marcinem Szorcem tradycyjnie jak co roku przygotował piątkowe wydarzenie.

Wręczenia dyplomów, pucharów i nagród indywidualnych dokonał wspólnie starosta Jarosław Szlaszyński, wicestarosta Katarzyna Sturgulewska, dyrektor ACE Grzegorz Agusewiczoraz dyrektor Zespołu Placówek Młodzieżowych Jarosław Kwiecień. Spośród wszystkich uczestników rozgrywek rozlosowano nagrodę niespodziankę, którą otrzymał Krystian Chudecki uczeń I LO. 

Miłym akcentem zawodów było wręczenie przez starostę okolicznościowych dyplomów za przygotowanie zespołów wszystkim opiekunom drużyn tj. I LO Arkadiuszowi Szyndlerowi, II LO Zbigniewowi Ryniewiczowi i Tomaszowi Choroszewskiemu, ZST Kazimierzowi Kołakowskiemu oraz organizatorom Jackowi Szybajło i Marcinowi Szorcowi za coroczne przygotowanie imprezy. 

Po emocjonujących i wyczerpujących rozgrywkach wszyscy uczestnicy zawodów spotkali się przy wspólnym ciepłym posiłku, podczas którego dzielili się wrażeniami z turnieju.

 

Wyniki poniedziałkowego turnieju:

Zwycięzcą zawodów okazała się w tym roku drużyna gospodarzy tj. Augustowskiego Centrum Edukacyjnego, która zdobyła komplet punktów nie przegrywając meczu. O dalszej kolejności miejsc przy jednakowej liczbie punktów pozostałych szkół zadecydowała różnica bramek.

II miejsce wywalczyła reprezentacja II LO,

III miejsce zajęła drużyna z I LO,

IV miejsce przypadło drużynie z Zespołu Szkół Technicznych w Augustowie.

Najlepszy zawodnik turnieju-Daniel Wielgat z ZST,

Najlepszy bramkarz- Łukasz Tkaczukz ACE.

 

 

 

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe