CIT wrócił na Młyńską

  • 14.11.2017, 08:29
  • Beata Perzanowska
CIT wrócił na Młyńską
Centrum Informacji Turystycznej zmieniło po raz kolejny swoją siedzibę. Centrum od 2 listopada mieści się w budynku dawnego Gimnazjum Nr 1 przy ul. Młyńskiej 35.

Centrum Informacji Turystycznej mieściło się jeszcze do niedawna w tzw. Atolu w centrum Augustowa. Potem jakiś czas funkcjonowało przy ul. Młyńskiej 35, w dawnym budynku Gimnazjum nr 1. Na sezon letni zostało przeniesione ponownie do centrum, ale do jednej z kamienic, w której funkcjonowała kiedyś apteka. Teraz CIT ponownie powrócił na ulicę Młyńską.

-Augustowska Organizacja Turystyczna prowadziła informację turystyczną jako zadanie publiczne. Umowa wygasła z dniem 31 października tego roku. Teraz czekamy na rozliczenie tego zadania –wyjaśnia Emilia Słucka, kierownik wydziału promocji Urzędu Miejskiego w Augustowie. –Budynek, w którym latem mieścił się CIT został wystawiony na sprzedaż i z powrotem siedziba informacji została przeniesiona na Młyńską. Przed sezonem letnim CIT powróci do centrum miasta, ale na razie nie wiadomo dokładnie jaka to będzie lokalizacja.

Tak więc w okresie jesienno-zimowym informacja turystyczna funkcjonować będzie w budynku po dawnym Gimnazjum nr 1. Aby skontaktować się z CIT-em można zadzwonić pod numery telefonów: 87 643 28 83 lub 511 181 848 lub elektronicznie na e-mail: it@urzad.augustow.pl. Przypominamy, że Informacja Turystyczna od października do kwietnia pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 8.00–16.00.

Beata Perzanowska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kkkk
kkkk 15.11.2017, 08:25
Już gorzej być nie może w branży turystycznej, niech ci ludzie odejdą,bo po prostu wstyd. Dbają tylko o swoje interesy, a miasto po***da, to widać i czuć.
elvis
elvis 14.11.2017, 12:45
Brawo tam na pewno turyści dojdą i znajdą potrzebne informacje. Rzadko się zdarza ( a w zasadzie nggy) aby w w miastach turystycznych centrum informacji ulokować z dala z głównych miejsc.

Pozostałe