Rusza głosowanie w ramach III Augustowskiego Budżetu Obywatelskiego! 

  • 7.11.2017, 11:03 (aktualizacja 07.11.2017 11:22)
  • Beata Perzanowska
Rusza głosowanie w ramach III Augustowskiego Budżetu Obywatelskiego!
Głosowanie w Augustowskim Budżecie Obywatelskim rozpocznie się już 8 listopada. To trzecia edycja obywatelskiego plebiscytu. Mieszkańcy Augustowa wybierać będą spośród 11 propozycji. Na realizację zgłoszonych w ABO projektów miasto przeznaczyło kwotę 400 tys. zł.

Znamy już listę projektów, które pozytywnie przeszły weryfikację formalno-prawną w III edycji Augustowskiego Budżetu Obywatelskiego. W tym roku augustowianie będą mogli zagłosować na jeden z 11 projektów, między innymi na budowę placu zabaw, siłowni zewnętrznej, montaż ławek solarnych, budowę chodnika lub montaż defibrylatorów zewnętrznych.

Od 8 do 24 listopada mieszkańcy Augustowa będą mieli możliwość oddania swojego głosu na projekt, który ich zdaniem jest najlepszym pomysłem do realizacji. Każda osoba będzie mogła oddać tylko jeden głos za pośrednictwem wyłącznie jednej z form głosowania, inaczej oddany głos będzie nieważny.

Beata Perzanowska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Nadrzeczna
Nadrzeczna 7.11.2017, 13:25
ha ha ha to najlepsze jest chodniki na Orzeszkowej jako budżet obywatelski.

Pozostałe