Wczoraj jeszcze przedszkolaki, dzisiaj już pierwszaki

  • 6.11.2017, 09:44 (aktualizacja 06.11.2017 09:52)
  • Beata Perzanowska
Wczoraj jeszcze przedszkolaki, dzisiaj już pierwszaki
Dnia 26 października w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Żarnowie odbyła się ważna uroczystość. Do braci uczniowskiej przyjęci zostali uczniowie klasy I. Zanim jednak złożyli oni przysięgę ślubowania, musieli udowodnić, że zasługują na miano ucznia.

Dzieci wykazały się wiedzą matematyczną, przyrodniczą i polonistyczną. Udowodniły, że znają zasady bezpiecznego zachowania się na drodze oraz potrafią grzecznie zachowywać się w szkole. Po wielu zmaganiach pierwszoklasiści złożyli przysięgę i zostali pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Żarnowie. W trakcie ślubowania zobowiązali się do: pilnej nauki, dbania o dobre imię szkoły, szacunku dla nauczycieli i miłości Ojczyzny. Po zakończonej ceremonii na pełnoprawnych członków społeczności szkolnej czekały upominki. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, legitymacje szkolne i niespodzianki przygotowane przez panią dyrektor Krystynę Gorajewską, rodziców oraz kolegów z klasy III. Ten emocjonujący dzień zakończył się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców, którym serdecznie dziękujemy.

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Żarnowie

Beata Perzanowska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe