Zgłoś problem na mapie

  • 4.11.2017, 09:55
  • Beata Perzanowska
Zgłoś problem na mapie
Urząd Miejski w Augustowie uruchomił możliwość internetowego zgłaszania problemów dotyczących między innymi czystości w mieście. Wystarczy wejść na specjalnie przygotowaną mapę internetową i kliknąć dane miejsce.

W piątek, 27 października, w Urzędzie Miejskim w Augustowie uruchomiona została możliwość internetowego zgłaszania problemów dotyczących infrastruktury miejskiej lub czystości w mieście. Wystarczy jedynie wejść na stronę internetową http://maugustow.e-mapa.net/  klikając przycisk "Zgłoś problem". Przypomnijmy, że to nie pierwsza inicjatywa władz miasta dotycząca usprawnienia kontaktu z augustowianami. Wcześniej uruchomiono specjalny telefon, na który można zgłaszać podobne sprawy. Dzwonić można pod numer 511 180 094 od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 20.00, a w weekendy i święta w godz. 10.00-14.00. Zgłoszenia będą przyjmowane przez pracowników Urzędu Miejskiego w Augustowie, a następnie przekazywane właściwym jednostkom do podjęcia jak najszybszych działań naprawczych.

(Oprac. B, na podstawie www.urzad.augustow.pl)

Beata Perzanowska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe