Rozmowa z Filipem Chodkiewiczem (video)

  • 25.10.2017, 12:51 (aktualizacja 25.10.2017 14:35)
  • Bartosz Lipiński
Rozmowa z Filipem Chodkiewiczem (video)
Po dzisiejszej konferencji prasowej radnych klubu Nasze Miasto, podczas której poinformowano o kupieniu przez miasto dworca PKP przeprowadziliśmy rozmowę z Przewodniczącym Rady Miasta Filipem Chodkiewiczem. Zapytaliśmy go m.in. o wczorajszą zaskakującą decyzję o opuszczeniu klubu Nasze Miasto przez burmistrza Wojciecha Walulika.

Poniżej publikujemy materiał video z rozmowy z Przewodniczącym Rady Miasta Filipem Chodkiewiczem:

Bartosz Lipiński
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
dziubek
dziubek 25.10.2017, 13:42
Dziecinada. Głosowałem przeciw nie dla dobra miasta, tylko dla zasady, że "umów trzeba dotrzymywać". Dobro miasta tu nieważne... Jestem za a nawet przeciw? Szok.
Btw: ciekawe gdzie ewakuuje się teraz burmistrz. Interesującymi meandrami rozwija się jego kariera: z PO do NM - a co dalej? PiS? hehe
wfw
wfw 25.10.2017, 15:19
Oj tam. Gowin też był przeciw a głosował za. :-P

Pozostałe