Brakuje im cierpliwości 

  • 5.10.2017, 09:34
  • Beata Perzanowska
Brakuje im cierpliwości
Mowa o mieszkańcach ulicy Wilczej w Augustowie, którzy już od wielu lat czekają aż gruntowa ulica doczeka się asfaltu i odprowadzenia wody. Ludzie założyli komitet budowy ulicy i wszyscy zgodzili się na wyłożenie pieniędzy, by wspólnie z władzami miejskimi wybudować drogę. Mimo to inwestycja, która była na pierwszym miejscu miejskiego harmonogramu budowy dróg nie dochodzi do skutku, a w tym czasie modernizowane są ulice na obrzeżach Augustowa.

Ulica Wilcza znajduje się pomiędzy Kwaśną a Wojska Polskiego w Augustowie. O jej remont jej mieszkańcy ubiegają się już od wielu lat. Światełko w tunelu pojawiło się, gdy władze miejskie wprowadziły program budowy ulic miejskich przy wsparciu finansowym samych mieszkańców. Przypomnijmy, że polega on na tym, że magistrat przeprowadza inwestycję, a każde domostwo przy danej ulicy dokłada 1000 lub 1500 zł do tego przedsięwzięcia. W tym celu został stworzony przez miejską radę harmonogram budowy ulic gruntowych. Na tej liście Wilcza ma pierwsze miejsce, a jej inwestycja nadal jest odkładana w czasie. Po raz kolejny, by przypomnieć o sobie do naszej redakcji zgłosili się mieszkańcy tej ulicy z prośbą o interwencję w sprawie budowy.

Beata Perzanowska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
sdfh
sdfh 10.10.2017, 09:54
Ludzie cierpliwości inwestor z którym miasto podpisało umowę zapewne zmienił kolejność z powodów logistycznych jak ma być to będzie.
motorowodniak
motorowodniak 5.10.2017, 13:10
Burmistrz kajakarz to pod choinkę powinien kajak i 2 wiosła mieszkańcom ufundować. Zawsze to propagowanie zdrowego stylu życia i szkolenia narybku dla sekcji kajakarzy w Sparcie

Pozostałe