Trochę ciemno, trochę straszno  

  • 4.10.2017, 08:29
  • Beata Perzanowska
Trochę ciemno, trochę straszno
Otrzymaliśmy kolejny sygnał od jednego z naszych Czytelników. Augustowianin zwrócił uwagę na bardzo istotną kwestię. Dworzec kolejowy od strony ulicy Dworcowej, czyli trasy na Sejny jest kompletnie nieoświetlony. Sama ulica wiodąca do dworca także nie posiada oświetlenia ulicznego. Mieszkaniec mówi, że aż strach po zmierzchu tamtędy jechać, nie mówiąc już o czekaniu na pociąg czy taksówkę. Burmistrz obiecuje, że wszyscy będą zadowoleni.

Tak jak wielokrotnie pisaliśmy, nasi Czytelnicy są niezwykle czujni i bardzo często informują nas o różnych sprawach istotnych dla mieszkańców. Tym razem jeden z naszych Czytelników zgłosił się do nas o pomoc w kwestii oświetlenia augustowskiego dworca kolejowego.

Beata Perzanowska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
miza ki
miza ki 5.10.2017, 13:12
Idą wybory obiecamy wszystko.Nasze Miasto rządzi, Nasze Miasto radzi, Nasze Miasto nigdy cię nie zdradzi.Dacie żyć!
fgdsdf
fgdsdf 10.10.2017, 09:34
mizgajku porównaj inwestycje tych rządzących a poprzednich - ja tu widzę kolosalna przepaść - wtedy to tylko szkoły były piękne i ich pracownicy syto wynagradzani i premiowani - wymień mi ulice zrobione za poprzednich włodarzy i obecnych - Ci nie są idealni można wiele zarzucić ale są zdecydowanie bardziej pro obywatelscy
Zofia W.
Zofia W. 10.10.2017, 11:04
Niektorym poprzednie inwestycje juz sie widac opatrzyly i mysla, ze byly od zawsze (Rynek, Mostowa, bulwary, amfiteatr, molo, wodociagi i kanalizacje np.), Ja mam odwrotnie bo widze te dawne, a nowych ciagle nie, jedynie na slajdach.
Proobywatelscy sa, jasne. Oni najchetniej WSZYSTKO oddaliby w rece obywateli, zeby im nie przeszkadzali w pracy, na przyklad na sesjach. Za cudza kase to kazdy by umial. A tymczasem kultura lezy, ulice nadal tona w blocie, magistrat w 5 miejscach itd. A jak juz zatrudnia fachowcow to strzal w piete i trzeba wywalac. Ot same sukcesy.

Pozostałe