Oddadzą pod koniec października

  • 3.10.2017, 16:22
  • Beata Perzanowska
Oddadzą pod koniec października
Ku końcowi zmierza budowa oczekiwanego od lat bloku spółdzielczego. Nowy obiekt powstaje na Śródmieściu, w okolicy bloku nr 17 i spółdzielczego boiska. Jak informuje Kazimierz Kożuchowski, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej w Augustowie mieszkania mają być oddane do użytku pod koniec października.

Prace przy budowie nowego, spółdzielczego bloku przebiegają zgodnie z harmonogramem.

-Zgodnie z umową na koniec października będzie oddany do użytku nowy blok spółdzielczy -mówi Kazimierz Kożuchowski, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej w Augustowie. -W nowym budynku zaplanowano 32 mieszkania i 12 garaży. Mieszkania są różnego typu, lokali dwupokojowych o powierzchni powyżej 40 metrów kwadratowych, dwupokojowych o powierzchni 50 metrów kwadratowych i mieszkania trzypokojowe o powierzchni 60 metrów kwadratowych.

Jak zdradza prezes z końcem realizacji tej inwestycji rozpoczną się prace związane z zagospodarowaniem całego terenu wokół nowego bloku.

-Chcemy zagospodarować pozostałą część terenu w tej okolicy, od bloków nr 17, 18 aż do ulicy Hożej -dodaje. -Oczywiście nie zapominając o boisku wielofunkcyjnym.

Przypomnijmy, że wokół nowego obiektu mieszkalnego ma powstać oaza zieleni, siłownia na powietrzu i plac zabaw. Nie zabraknie też miejsc parkingowych. Wiemy, że spółdzielnia ma kolejne plany odnośnie budowy jeszcze jednego bloku. Jednak na razie władze spółdzielcze nie zdradzają szczegółów, tak więc do tematu zapewne nieraz powrócimy.

 

Beata Perzanowska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
fvsfv
fvsfv 3.10.2017, 17:47
Przedszkole do likwidacji i dzialeczka jak marzenie

Pozostałe