Autor książki o A. Macierewiczu odwiedził Augustów (relacja audio/ zdjęcia)

  • 29.09.2017, 17:00 (aktualizacja 30.09.2017 14:57)
  • Bartosz Lipiński
Autor książki o A. Macierewiczu odwiedził Augustów (relacja audio/ zdjęcia)
To chyba najgłośniejsza publikacja ostatnich miesięcy. Książka „Macierewicz i jego tajemnice” Tomasza Piątka wzbudziła w naszym kraju ogromne, choć skrajne emocje. Jedni się nad nią rozpływali, przedstawiając jako swoiste votum nieufności wobec ministra rządu PiS, drudzy kwestionowali wiarygodność zawartych w niej teorii. Autor książki odwiedził nasze miasto w środę, 27 września i spotkał się z czytelnikami w Hostelu Augustów.

Na zaproszenie Augustowskiego Klubu Dyskusyjnego im. Tadeusza Mazowieckiego pisarz przyjechał do Augustowa wraz z wydawcą książki Marcinem Celińskim, również znanym publicystą. Każdy, kto miał ochotę poznać i wysłuchać refleksji towarzyszących autorowi głośnej książki o Antonim Macierewiczu miał możliwość uczestniczenia w tym spotkaniu, które początkowo miało odbyć się dzień wcześniej (organizatorzy uaktualnili termin na środę). Zainteresowanie było duże, frekwencja dopisała, jednak ci, którzy nie mogli być obecni, a chcieliby zapoznać się z jego przebiegiem - mogą osłuchać przebiegu konferencji, dyskusji i pytań oraz  obejrzeć galerię zdjęć z wydarzenia.

Poniżej publikujemy relację audio oraz zdjęcia ze spotkania:

Bartosz Lipiński
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe