Augustowscy ojcowie jadą na forum - wywiad z Tomaszem Stasieło 

  • 29.09.2017, 11:52 (aktualizacja 30.09.2017 14:52)
  • Bartosz Lipiński
Augustowscy ojcowie jadą na forum - wywiad z Tomaszem Stasieło Tomasz Stasieło, archiwum prywatne
Rozmowa z Tomaszem Stasieło, koordynatorem wyjazdu augustowskich mężczyzn na forum Tato.net, o tematyce spotkania oraz możliwości udziału chętnych augustowian.

Panie Tomaszu, Proszę przybliżyć naszym Czytelnikom ideę forum, na które wybiera się pan niebawem z grupą augustowskich ojców oraz przebieg nadchodzącego spotkania.

-Spotkanie organizowane przez fundację tato.net. to jeden dzień w roku, kiedy przyjeżdża około tysiąca ojców, doświadczonych i początkujących, pełnych sukcesów jak i pogubionych w swojej roli, z przepełnionych miłością małżeństw i z takich, które już się rozpadły. Uczestnictwo w tym wydarzeniu daje możliwość wysłuchania wielu doświadczeń zarówno pozytywnych jak i przepełnionych bólem, by lepiej budować swoją własną ojcowską misję. Forum trwa jeden dzień w godzinach od 9 do 18 i odbędzie się 30 września w Łochowie. To już dziewiąte forum, które w tym roku odbywać się będzie pod hasłem „wolność i dyscyplina”. Jednym z gości w tym roku będzie Marek Kamiński, znany polarnik i podróżnik.

Jakie tematy będą poruszane podczas bloków warsztatowych na tegorocznym forum?

-W tym roku poza sesjami plenarnymi każdy z uczestników będzie miał możliwość wziąć udział w dwóch wybranych warsztatach. Łącznie do wyboru jest ponad 30 tematów. Wymienię jedynie część z nich: warsztat dla ojców nastolatków –wolny nastolatek i zdyscyplinowany ojciec czy zdyscyplinowany nastolatek i wolny ojciec, warsztaty pt. „Jak być ogarniętym tatą”, „Jak być spełnionym ojcem dziecka z niepełnosprawnością”, „Czy szkoła może być sojusznikiem w wychowaniu do wolności”, „Jak organizować czas ojca i dziecka w sieci”, „Ojciec mentor – jak sprawić by dziecko chciało czerpać i czerpało z mojej mądrości”, warsztat o planowaniu finansów rodzinnych czy warsztat dla ojców adopcyjnych i sprawujących pieczę zastępczą - Jak być ojcem dla dziecka zranionego.

Bartosz Lipiński
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe