Z humorem powitali jesień w Żarnowie. Fotogaleria  

  • 30.09.2017, 05:29
  • Jolanta Wojczulis
Z humorem powitali jesień w Żarnowie. Fotogaleria
Społeczność Żarnowa w niedzielne popołudnie spotkała się żeby wspólnie uczestniczyć w Sportowym Zakończeniu Lata i Święcie Jesieni. Żarnowianie chętnie pojawili się na imprezie, gdzie oprócz udziału w wielu konkursach dla tych małych i dużych, udzielali się sportowo i smakowali pyszne jadło.

W ramach Święta Jesieni zorganizowano konkurs pn. „Oryginalne i niespotykanej wielkości i kształtów plony”. W zmaganiach udział wzięło 25 osób z terenu Gminy Augustów.  Pierwsze miejsce w kategorii wielkość przyznano Teresie Kowalewskiej za ogromną kapustę, z kolei w kategorii kształty zwyciężył ziemniak Bartka i Marcela Rybickich. Wszyscy uczestnicy otrzymali  upominki rzeczowe i słodycze. Oprócz konkursu zorganizowano mecz piłki siatkowej oraz zabawy sportowo-integracyjne. Rodzice bardzo chętnie brali udział w różnego rodzaju konkurencjach ze swoimi pociechami. Po wyczerpujących, ale zabawnych zmaganiach wszyscy chętnie degustowali potrawy z ziemniaków. 

W ramach Zakończenia Lata na Sportowo zorganizowano z kolei między innymi rozgrywki piłki siatkowej, nordic walking, harcerskie harce oraz odbyły się też lekcje otwarte tenisa ziemnego.

Małgorzata Kalisz w imieniu organizatorów serdecznie dziękuje za przygotowanie atrakcji trenerowi tenisa ziemnego Grzegorzowi Kozłowskiemu, Joannie Skrzekut i harcerzom, Monice i Arkadiuszowi Szyndlerom a za pyszny poczęstunek Stowarzyszeniu Koło Gospodyń Aktywna Kobieta w Żarnowie.

Obszerna fotogaleria z wydarzenia będzie dostępna na naszym portalu www.dziennik powiatowy.pl

Jolanta Wojczulis
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe