Dzień Przedszkolaka 2017 (galeria zdjęć)

  • 23.09.2017, 15:45 (aktualizacja 24.09.2017 12:07)
  • Bartosz Lipiński
Dzień Przedszkolaka 2017 (galeria zdjęć)
Przed kilkoma dniami odbył się w Augustowie nietypowy koncert. Scenę w auli Augustowskiego Centrum Edukacyjnego opanowały dzieci z augustowskich przedszkoli, a ich występ artystyczny nawiązywał do Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka, przypadającego na 20 września. Koncert, który zgromadził liczną widownię, rodziców dzieci i opiekunów z przedszkola, prowadziły siostra Małgorzata Bauer i Joanna Ostapowicz. Organizatorem uroczystości było przedszkole Sióstr Urszulanek w Augustowie.

20 września w ramach Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka, odbył się już II Festiwal Przedszkolaka w Augustowie. Impreza zorganizowana była z inicjatywy Przedszkola Sióstr Urszulanek SJK w Augustowie. Podobnie jak przed rokiem zaproszenia kierowane były do placówek publicznych i niepublicznych naszego miasta. W tym roku udział zgłosiło 9 przedszkoli: Przedszkole Sióstr Urszulanek SJK; Przedszkole nr. 2; Przedszkole nr. 3; Przedszkole nr. 4; Przedszkole nr. 6; Przedszkole Bajkowe Stacyjkowo; Przedszkole Let's Talk; Przedszkole Beniamin; Przedszkole U Kubusia Puchatka. Festiwal był bogaty we wspólną zabawę i śpiewanie. Każde przedszkole zaprezentowało swój program: ułożony przez siebie krótki wiersz o przedszkolu, zabawę ruchową dla wszystkich oraz dwie piosenki. Całość "ubrana" była w "podróż po augustowskich przedszkolach" przy tekście wiersza Tuwima "Lokomotywa" i znanej piosence "Jedzie pociąg " z małą modyfikacją tekstu (jedzie pociąg z daleka, na nikogo nie czeka, konduktorze łaskawy zawieź nas do ZABAWY. Łatwo, łatwo to będzie, dużo dzieci jest wszędzie) oraz piosence "Dzień przedszkolaka jest właśnie dzisiaj".

Galeria zdjęć z uroczystości cz. I (link):

http://www.dziennikpowiatowy.pl/galeria/327,dzien-przedszkolaka-2017-cz-i

Galeria zdjęć z uroczystości cz. II (link):

http://www.dziennikpowiatowy.pl/galeria/328,dzien-przedszkolaka-2017-cz-ii

Galeria zdjęć z uroczystości cz. III (link):

http://www.dziennikpowiatowy.pl/galeria/329,dzien-przedszkolaka-2017-cz-iii

Galeria zdjęć z uroczystości cz. IV (link):

http://www.dziennikpowiatowy.pl/galeria/330,dzien-przedszkolaka-2017-cz-iv

Bartosz Lipiński
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe