Laureatka Nagrody Nike w Augustowie

  • 12.09.2017, 09:32
  • Beata Perzanowska
 Laureatka Nagrody Nike w Augustowie
Spotkanie z pisarką Joanną Bator odbędzie się 22 września 2017 r. o godz. 19.00 w Miejskim Domu Kultury w Augustowie przy Rynku Zygmunta Augusta 9 w ramach cyklu Lektura Obowiązkowa.

Joanna Bator była dwukrotnie nominowana do Nagrody Literackiej Nike za powieści „Piaskowa Góra” i „Chmurdalia” oraz otrzymała Nike za ”Ciemno, prawie noc”. Nagradzane były także jej książki o Japonii („Japoński wachlarz” i „Rekin z parku Yoyogi”), gdzie spędziła cztery lata jako stypendystka rządu japońskiego. Jej najnowsze powieści to „Wsypa Łza” i „Rok królika”.

 

Od marca 2016 r. augustowski dom kultury zaprasza na cykliczne spotkania autorskie z najlepszymi polskimi pisarzami i reporterami. Spotkania odbywają się w niepowtarzalnej atmosferze, ze specjalnie przygotowaną scenografią i niezwykłymi prezentami dla gości. Dotąd Augustów gościł m.in. Mariusza Szczygła, Filipa Springera. Wojciecha Tochmana, Sylwię Chutnik, Jakuba Żulczyka.

Rezerwacje i sprzedaż biletów w cenie 8 zł prowadzi Miejski Dom Kultury, tel. 87 643 36 59 lub 790 228 560

Beata Perzanowska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe