Głos opozycji, głos prawdy o Augustowie

  • 20.09.2022, 14:00
  • Krzysztof Przekop
Głos opozycji, głos prawdy o Augustowie
Szanowni augustowianie, oddajemy w Wasze ręce kolejne wydanie „Informatora Miejskiego”. Jest to gazeta wydawana społecznie, pro publico przez ludzi, dla których najwyższą wartością jest dobro mieszkańców Augustowa. Jesteśmy głosem opozycyjnym do obecnych władz grodu nad Nettą.

To u nas znajdziecie wypowiedzi, pomysły radnych opozycyjnych. Przypomnę, że burmistrz Karolczuk i jego koalicyjni towarzysze zakazali opozycji wyrażania opinii podczas sesji. Przewodnicząca Dobrowolska przyjęła na siebie rolę ciecia, wręcz nadzorcę obozowego i chroni opinię publiczną przed dłuższymi wypowiedziami radnych opozycyjnych wobec burmistrza. Przed rokiem powstał pomysł wydawnictwa, które pozwala opozycji kontaktować się z wyborcami. To jest nasz „Informator Miejski”. Proszę nie mylić naszej gazety z miejskim biuletynem, którego redaktorem naczelnym jest burmistrz Karolczuk. Tam na każdej stronie zobaczycie burmistrza, który niczym Stalin a to coś otwiera, a to z kimś się ściska, a to komuś pomaga. Nie brakuje tam kłamstw i manipulacji. Taka według towarzyszy burmistrza musi być polityka. My się z tym nie zgadzamy.

Pamiętamy, że to burmistrz Karolczuk i jego zastępca Chodkiewicz uznani zostali przez sąd za kłamców.   Pamiętamy, że szef Naszego Miasta, Tomasz Dobkowski, został przez sąd uznany za radnego, który w działalności publicznej kieruje się prywatą, własnym interesem, zamiast dobrem mieszkańców miasta Augustowa. Hasło wyborcze partii Dobkowskiego powinno brzmieć „Augustów to jego mieszkańcy, ale tylko niektórzy. Tych do koryta dopuścimy”. 

Zachęcam do przeczytania najnowszego wydania „Informatora Miejskiego”. To od nas dowiecie się prawdy o kompromitujących porażkach burmistrza i jego ekipy, o zamykaniu ust opozycji, o łamaniu prawa przez burmistrza i jego urzędników.

Zapraszam do lektury

Krzysztof Przekop

Redaktor naczelny  

 

Krzysztof Przekop

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jadźka
Jadźka Dzisiaj, 10:25
Dziennik Powiatowy, Informator Miejski... a Augustowski Reporter chyba właśnie zdechł. Strona nie działa od wielu dni, a w ostatnich miesiącach nie publikowano tam nic tylko same reklamy i sponsorowane treści. Tango down...
Zbulwersowany
Zbulwersowany 22.09.2022, 14:08
No niedobrze się robi jak się słucha zastępcy z Suwałk. Radni cisną pytaniami dlaczego program opieki nad zwierzętami jest grubo po terminie a ten chwali nieudolnych urzędników, którzy do tego zaniedbania doprowadzili. A na pytanie nie odpowie. Mam nadzieję, że opozycja zaskarży tą uchwałę do wojewody.
Obywatel
Obywatel 21.09.2022, 22:07
Filipek może zostać burmistrzem , ale pod jednym warunkiem, jak się pozbędzie obecnej przewodniczonej , i burmistrza i drugiego zastępcy ,bo oni przynoszą wstyd dla całego miasta Augustów
C.G. Jung
C.G. Jung 22.09.2022, 14:04
Kiedyś pan Chodkiewicz może miałby jakieś szanse, ale po tym, gdy wkręcił się mentalnie w zakłamane i zakompleksione towarzystwo cepeeniarsko-straganiarsko-złomiarskie, raczej nie wyrwie się już z maniery permanentnej konfabulacji, hipokryzji, megalomanii, kabotynizmu, siermiężnej propagandy i infantylnego populizmu.
Durnie
Durnie 21.09.2022, 13:05
,,Czterech wrogich gazet należy się bardziej bać niż tysiąc bagnetów"
Napoleon Bonaparte
Ojeju_ile_negatywów
Ojeju_ile_negatywów 21.09.2022, 11:25
pamiętamy, pamiętamy, pamiętamy też 20 lat wstecz.. dlatego zagłosujemy na NM. pozdrawiam myślących.
Taka prawda
Taka prawda 20.09.2022, 23:35
Wiecie dlaczego Miruś jest tak głupi? Bo nie umie inaczej....
ooloo
ooloo 21.09.2022, 18:55
Nooo. To było The Best!!!!!
Nemesis
Nemesis 20.09.2022, 22:11
"Informator Miejski" jest dobrym antidotum na lukrowaną samochwalstwem żurnalolaurkę "redaktora" Karolczuka. Mieszkańcom Augustowa na pewno przyda się dodatkowa syntetyczna i rzetelna dawka informacji, żeby w przyszłych wyborach samorządowych nie dali nabrać się na banery i plakaty z wizerunkiem wyretuszowanego figuranta w dodatku niekompetentnego i uodpornili się na już mocno karykaturalne zaklinanie rzeczywistości w mediach społecznościowych przez naszomiastowych psujów, dyletantów, ultrapopulistów i kabotynów.
Profesor
Profesor 20.09.2022, 21:25
Popieram całym sercem, bo gdyby nie wolne media, to robiliby dziś w Augustowie to co tylko zechcą, a tak mają może chociaż odrobinę wstrzymania i z tyłu głowy, że o każdym ich działaniu dowiedzą się mieszkańcy.
Nm
Nm 21.09.2022, 10:09
Władze Augustowa wiedzą,że opozycja pogada,pogada i nic więcej z tego nie wyniknie.Słaba jest opozycja jeśli tylko mówi i krutykuje,a działania zero
Czy radni mogą wywieźć burmistrzów na taczce?
Czy radni mogą wywieźć burmistrzów na taczce? 22.09.2022, 00:32
Pani/e Nm, radni miejscy są od doradzania dla burmistrza i kontrolowania jego działań w samorządzie. Burmistrz Karolczuk co do zasady ignoruje sugestie i wnioski radnych opozycyjnych, więc pozostaje im weryfikowanie i niestety, ale krytyczna ocena marnych efektów jego pracy.
Władek_Frasyniuk
Władek_Frasyniuk 21.09.2022, 14:57
Taka opozycja jak jej szefostwo... emeryci na emeryturę ! bo Polskę przegracie....
ooloo
ooloo 21.09.2022, 18:58
Ty Panu Frasyniukowi to możesz najwyżej buty wypucować parówo żoliborska.
jooooo
jooooo 23.09.2022, 09:51
a Ty robić dalej to co robisz czyli polerować berło dla kolegi
Op
Op 21.09.2022, 13:50
To co mają robić ? ..wywieźć ich na taczkach ? robią to co w tej chwili mogą zrobić czyli dokładnie wszystko dokumentują. Przyjdzie czas kiedy zostanie to wszystko wykorzystane.
PKW
PKW 22.09.2022, 08:03
Wg mnie przegapili swoją szansę, bo widzieli jak jest więc mogli popracować nad referendum. Jeśli jest tylu niezadowolonych mieszkańców - a jest - to z zebraniem podpisów nie byłoby problemu, prawda? Brak tej akcji może świadczyć, że jednak opozycji pasuje taki układzik, a to już by bardzo źle o nich świadczyło.
Gall_Anonim
Gall_Anonim 21.09.2022, 18:35
Dokumentują powiadasz? już 4 lata tak dokumentują? żeby tylko wyborów nie przegapili... chyba że mają zamiar tylko ten fakt udokumentować, że się odbyły....

Pozostałe