Druhowie otrzymali nowy sprzęt

  • 18.09.2022, 09:06
  • Beata Perzanowska
Druhowie otrzymali nowy sprzęt
W sobotę, 17 września, przed remizą Ochotniczej Straży Pożarnej Augustów -Lipowiec w Augustowie odbyło się uroczyste przekazanie nowego sprzętu dla druhów tej jednostki. Do strażaków -ochotników trafił sprzęt warty 90.000 zł. Jednostka otrzymała też dodatkowo 10.000 zł od marszałka województwa podlaskiego.

Do augustowskich druhów trafił dron do akcji poszukiwawczo-ratowniczych, nowa pompa pływająca, węże, sprzęt burzący oraz akumulatorowy, deska R1 i plecak PSP R1. W trackie uroczystego przekazania sprzętu grała Augustowska Orkiestra Dęta. Swoje stoiska miały augustowskie służby mundurowe. W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele władz różnego szczebla oraz mieszkańcy. 

 

Beata Perzanowska

Zdjęcia (63)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe